کد خبر : 113191       تاریخ : 1398/11/14 10:55:05
لایحه درآمدی سال ۹۹ شهرداری بوشهر و سازمان‌های وابسته تصویب شد
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر خبر داد:

لایحه درآمدی سال ۹۹ شهرداری بوشهر و سازمان‌های وابسته تصویب شد

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تصویب تعرفه درآمدی (عوارض محلی) سال ۱۳۹۹ شهرداری بندر بوشهر و سازمان‌های وابسته خبر داد.

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از تصویب  تعرفه درآمدی (عوارض محلی) سال ۱۳۹۹ شهرداری بندر بوشهر و سازمان‌های وابسته خبر داد.

به گزارش«پیغام»، ابوذر دهدار در این باره افزود: شهرداری هرسال تعرفه درآمدی (عوارض محلی) را به شورای اسلامی شهر پیشنهاد می‌دهد و پس از بررسی و تصویب در شورای شهر، مبنای دریافت عوارض در سال آینده قرار می‌گیرد.

او افزود: لایحه تعرفه عوارض محلی سالانه شهرداری مهم‌ترین و اصلی‌ترین منبع درآمدی و تامین و تحقق بودجه سالانه به شمار می‌رود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد: پرداخت عوارض به عنوان راهکاری مؤثر برای توسعه شهر و تحقق به هنگام نیاز‌های شهر و شهروندان است و با توجه به حجم تعداد طرح‌ها در نقاط مختلف شهر، نگاه مشارکتی شهروندان به ساخت و توسعه شهر می‌تواند به آبادانی و رونق آن منجر شود و مدیریت شهری را در اجرای برنامه های خود مصمم‌تر کند.

دهدار گفت: با وجود تورم سالانه و افزایش هزینه نگهداری شهر با توجه به شرایط اقتصادی جامعه در اکثر شاخص‌های درآمدی مربوط به شهروندان هیچگونه افزایشی نداشته‌ایم .

او  عنوان کرد: پرداخت عوارض کلید توسعه شهر است و مردم می‌توانند با پرداخت عوارض در آبادانی شهر خود تلاش کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: لایحه تعرفه عوارض محلی و هزینه خدمات سال ۱۳۹۹ شهرداری و سازمان های وابسته پس از تایید و ابلاغ نهایی، علاوه بر چاپ در نشریات محلی، به صورت كتابچه تهیه شده و برای اطلاع و آگاهی عموم مردم در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113191

نظـــرات شمـــا