کد خبر : 112167       تاریخ : 1398/11/02 12:39:08
برنامه‌های پیشنهادی هفته بوشهر آماده ارسال به شورای شهر شد+ تصویر
با برگزاری ششمین نشست کمیته تخصصی هفته بوشهر؛

برنامه‌های پیشنهادی هفته بوشهر آماده ارسال به شورای شهر شد+ تصویر

پیغام: کمیته تخصصی نکوداشت روز بوشهر با حضور اکثریت اعضا برای ششمین بار تشکیل جلسه داد.

هشدار پلس فتای بوشهر ؛

مراقب سرقت‌های «اسکیمینگ» باشید!

 

سرهنگ قاسمی رئیس پلیس فتا استان بوشهر:  انجام عملیات بانکی و وارد کردن رمز توسط خود فرد می‌تواند ترفند اسکیمر مجرمان سایبری را خنثی نماید، اما زمانی که رمز را اعلام می‌کنید یعنی به مجرمان سایبری اجازه داده‌اید تا از حساب بانکی شما به صورت غیر مجاز برداشت کنند.

جزییات بیشتر

http://peigham.ir/news-112166

پیغام: کمیته تخصصی نکوداشت روز بوشهر با حضور اکثریت اعضا برای ششمین بار تشکیل جلسه داد.

به گزارش «پیغام»؛ در این جلسه که با حضور رئیس شورای شهر، نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، رئیس سازمان فرهنگی، مشاور شهردار، عضو هیات‌مدیره سازمان، سرپرست روابط عمومی شهرداری و سایر اعضای این کمیته برگزار شد، آخرین پیشنهادهای دریافتی از سوی شهروندان، اساتید دانشگاه، هنرمندان، سازمان‌ها و ادارات، هیات‌های ورزشی و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که آخرین نشست بررسی پیشنهادهای مردمی روز بوشهر بود، برنامه‌های پیشنهادی بررسی و طرح‌های مورد تائید کمیته تخصصی روز بوشهر در قالب لایحه‌ای تنظیم و آماده ارسال به شورای شهر شد.

همچنین در جلسه‌ای با حضور اعضای کمیته‌های تخصصی فرهنگی - اجتماعی، جزئیات هزینه برگزاری برنامه‌های مورد نظر بررسی و برای ارسال به شورای شهر برآورد شد.

گفتنی است، برنامه‌های پیشنهادی سازمان برای برگزاری نکوداشت روز بوشهر بالغ بر 30 برنامه متنوع با موضوعات مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، آموزشی، ورزشی و... است که از نظر مکانی دارای پراکندگی مناسب برای حضور همه شهروندان بوشهری در مراسم بزرگداشت روز بوشهر است.

 

  

  

  

  

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=112167

نظـــرات شمـــا