کد خبر : 112039       تاریخ : 1398/10/25 13:27:14
 درخواست باشگاه شاهین شهردار بوشهر:بازی با شهر خودرو لغو شود
مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر :

درخواست باشگاه شاهین شهردار بوشهر:بازی با شهر خودرو لغو شود

پیغام: مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم خواهان تعویق دیدار خود در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال کشور با تیم شهر خودرو است.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالرضا کللی در حاشیه تمرین تیم شاهین در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیش از تعطیلات نیم فصل مقرر شد تیم‌ها حدود ۴۰ روز استراحت و سپس به آغاز تمرینات نیم فصل به ترمیم نقاط ضعف خود بپردازند ولی به یکباره با اعلام برنامه‌ای جدید این تعطیلات برای تیم‌ شاهین شهرداری بوشهر به ۲۰ روز کاهش پیدا کرد.

وی بیان کرد: در این ارتباط مقرر شد شاهین شهرداری بوشهر روز ۲۷ دی‌ماه جاری به مصاف شهر خودرو برود در حالی که بقیه تیم‌ها ۶ بهمن به مصاف حریفان می‌روند.

کللی یادآور شد: در این بین بازی فولاد و استقلال نیز که همزمان با بازی شاهین شهرداری بوشهر و شهرخودرو بود لغو شد که با این شرایط منطقی و عادلانه به نظر می‌رسد که دیگر دیدار یعنی دیدار شاهین شهرداری و شهر خودور نیز لغو تا رقابت‌ها در عدالت برگزار شود.

وی افزود: این کمترین حق و خواسته تیمی است که از ابتدای فصل نتوانسته خواسته هوادارانش را تامین کند و حالا در تلاش است تا نیم فصل دوم را متفاوت از نیم فصل نخست باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=112039

نظـــرات شمـــا