کد خبر : 111932       تاریخ : 1398/10/21 12:20:42
تصاویر/ کودکان آواره در گل و لای

تصاویر/ کودکان آواره در گل و لای

این کودکان از تحصیلات و درس خواندن به دلیل درگیری و جنگ محروم شده اند. توپ بازی، بادکنک بازی و بازی با گل از کارهایی است که آنها طی یک روز در این اردوگاه انجام می دهند.

پیغام: صدها خانواده سوری اهل ادلب که برای در امان ماندن از درگیری های این شهر آواره شده اند در اردوگاهی در حومه شهر سرمدا شرایط سخت و طاقت فرسایی دارند.

به گزارش«پیغام» به نقل از فرارو، ساکنان این اردوگاه در نزدیکی باغ های زیتون سرمدا در چادرهایی زندگی می کنند که همزمان با فصل زمستان و بارش برف و باران مملو از گل و لای شده است.

آنها در تامین آب و غذا و مواد اولیه زندگی با مشکل مواجه هستند. آوارگان سوری تلاش می کنند با بارش برف و باران و تغییرات آب و هوایی چادرهای خود را ترک نکنند اما کودکان آنها علیرغم هشدارهای والدین نمی توانند در چادرها بمانند و روزهای خود را بیرون چادرها و در هوای سرد سپری می کنند.

برخی از این بچه ها با کابشن، برخی بدون جوراب و لباس های گرم در گل و لای بازی می کنند. این کودکان از تحصیلات و درس خواندن به دلیل درگیری و جنگ محروم شده اند. توپ بازی، بادکنک بازی و بازی با گل از کارهایی است که آنها طی یک روز در این اردوگاه انجام می دهند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111932

نظـــرات شمـــا