هفته نامه پیغام

کد خبر : 111357       تاریخ : 1398/08/21 10:00:12
امسال ۶۵۸ نفر از فرهنگیان استان بوشهر بازنشسته می‌شوند
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر:

امسال ۶۵۸ نفر از فرهنگیان استان بوشهر بازنشسته می‌شوند

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از بازنشسته شدن 658 فرهنگی در سال جاری در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش«پیغام» غلامرضا دانش فربیان کرد: امسال تعداد بازنشستگان فرهنگی استان ۶۵۸ نفر می‌باشند که تاکنون حکم بازنشستگی ۵۱۸ نفر از این بزرگواران صادر شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر ۵۱۸ نفر، ۱۴۰ نفر دیگر هستند که پس از تعیین تکلیف تا پایان سال ۹۸ حکم بازنشستگی خود را دریافت می‌کنند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد:تعدادی از این ۱۴۰ نفر متقاضی ادامه خدمت هستند که در حال بررسی و اقدامات لازم هستیم.

دانش فر با اشاره به محدودیت قانونی بکارگیری افراد در پست‌های اداری در آستانه سن بازنشستگی، تصریح کرد:برای ادامه کار نیرو‌های لیسانس بیش از ۳۰ سال خدمت و همچنین نیرو‌های فوق لیسانس ۳۵ سال خدمت در پست اداری آموزش و پرورش صدور مجوز وزارتخانه الزامی می‌باشد.

او بیان کرد:براساس طرح طبقه بندی کارکنان دولت برای پست معاونت و مدیریت مدارس (دولتی و غیردولتی) بکارگیری نیرو‌های فرهنگی زیر لیسانس خلاف قانون است و نباید از افراد با مدرک دیپلم و فوق دیپلم استفاده شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر هم به زمان تغییر سمت‌ها در ادارات آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان نمود و با تاکید گفت: زمان تغییر سمت‌ها فصل تابستان است و ابلاغ‌ها باید تا پایان شهریورماه صادر شود و نباید کار‌ها به مهرماه کشیده شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111357

نظـــرات شمـــا