کد خبر : 111189       تاریخ : 1398/08/08 09:50:12
شوخی نوجوان اندونزیایی با مار پیتون کار دستش داد! + فیلم

شوخی نوجوان اندونزیایی با مار پیتون کار دستش داد! + فیلم

شوخی عجیب و خطرناک چند نوجوان اندونزیایی موجب شد تا یکی از آنها به شکلی وحشتناک از ناحیه صورت توسط یک مار پیتون مورد حمله قرار بگیرد.

به گزارش «پیغام» باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله وحشتناک مار پیتون به یک نوجوان اندونزیایی را به تصویر می‌کشد. این اتفاق هنگامی رخ داد که این نوجوان با چند نفر از دوستانش در حال شوخی با یکدیگر بودند. این ویدئو که توسط یکی از آنها و با تلفن همراه تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود نوجوانی که مار پیتون را در دست دارد ابتدا آن را مقابل صورت خود می‌گیرد. پس از چند بار حمله مار به سمت صورت این پسر او به شکلی حرفه‌ای سر خود را دور کرده و سپس مار را در مقابل صورت یکی از دوستانش قرار می‌دهد.

این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که مار در فاصله بسیار نزدیکی از صورت این نوجوان قرار دارد، او دهان خود را باز کرده و زبان خود را به مار نشان می‌دهد. ناگهان مار به شکلی غافلگیرانه به صورت این پسر حمله‌ور شده و زبان او را مورد هدف قرار می‌دهد. این پسر نوجوان در حالی که از درد شدیدا فریاد می‌کشد تلاش می‌کند تا سر مار را از زبان خود جدا کند.

لحظاتی بعد نوجوان صاحب مار این خزنده را از صورت این پسر جدا کرده و او در حالی که خون از زبانش می‌چکد روی زمین می‌نشیند. در این ویدئو دوستان این پسر که با دیدن این صحنه به وجد آمدند در حالی که او درد زیادی را تحمل می‌کند ضمن خندیدن او را احاطه می‌کنند. هنوز مشخص نیست که آیا این نوجوان دچار جراحت جدی شده است.

گفتنی است؛ این اتفاق در منطقه "ماکاسار" اندونزی رخ داد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111189

نظـــرات شمـــا