کد خبر : 111184       تاریخ : 1398/08/08 08:47:45
برگزاری همایش زیباسازی شهری با حضور شهرداران استان

برگزاری همایش زیباسازی شهری با حضور شهرداران استان

پیغام: مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر گفت: همایش زیباسازی شهری با حضور شهرداران استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ سید موسی موسوی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: استان بوشهر ۴۰ شهر دارد و توجه به زیرساخت‌های شهری مورد توجه و تاکید قرار دارد و از تمام ظرفیت موجود برای ارتقای سطح کیفی شهرها استفاده می‌کنیم.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و همایش‌های کاربردی ویژه شهرداران استان در دستور کار است و امیدوارم به نتایج مورد نظر برسیم.

مدیر کل دفتر فنی استانداری بوشهر از همایش زیباسازی ویژه شهرداران استان خبر داد و خاطر نشان کرد: وظیفه داریم شرایط مطلوب تری را برای زندگی شهروندان فراهم کنیم که زیباسازی و بهبود سیما و منظر شهری نقش مهمی در ارتقا کیفی محیط زیست شهروندان دارد.

وی تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دفتر فنی استانداری همایشی با موضوع آشنایی با دانش زیباسازی شهری با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران روز یکشنبه دوازدهم آبان ماه در محل سالن مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب عالی شهر برگزار می‌شود.

موسوی تاکید کرد: همه شهرداران استان ضمن حضور در این همایش با بکارگیری راهکارهای علمی‌تر و موثرتر در انجام این وظیفه مهم گام بردارند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111184

نظـــرات شمـــا