کد خبر : 111166       تاریخ : 1398/08/06 10:40:21
تیم فوتبال شاهین بوشهر بدنبال حامی مالی

تیم فوتبال شاهین بوشهر بدنبال حامی مالی

پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با هدف برون رفت‌ تیم شاهین شهرداری بوشهر از بحران کنونی، فرایند جذب حامی مالی برای این تیم در دست اجراست.

به گزارش «پیغام»؛ محمد نجفی  در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال نشست نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با شماری از هواداران تیم فوتبال شاهین در روز گذشته نشستی با حضور اعضای شورا و شهردار بوشهر، مدیرکل ورزش و جوانان استان، مسئولان باشگاه شاهین و حامی مالی مباحث گوناگونی مطرح شد.

وی بیان کرد: با وجود مقاومت برای برخی حاضران و بیشتر آنان بر این باورند که حضور حامی مالی در مجموعه شاهین شهرداری با هدف بهبود وضعیت تیم در لیگ لازم است.

نجفی ادامه داد: پس از نشست نخست، معاون عمرانی استاندار نشستی نیز  با اعضای شورا و مسئولان باشگاه شاهین و سپس نشست دیگری با حضور حامی ملی و نماینده هیات فوتبال استان بوشهر داشتند.

وی افزود: در نهایت چند آیتمی که منجر به حضور حامی مالی برای تیم شاهین خواهد شد مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و چنانچه شورای شهر و مسئولان باشگاه شاهین برای ترمیم وضعیت کنونی این تیم، حضور حامی مالی را بپذیرند این اتفاق انجام و بزودی نتیجه آن اطلاع رسانی خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111166

نظـــرات شمـــا