کد خبر : 110917       تاریخ : 1398/07/20 08:58:12
سه گزینه احتمالی برای سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر

سه گزینه احتمالی برای سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر

پس قطع همکاری عبدالله ویسی از سرمربیگری شاهین شهرداری بوشهر، خبر‌هایی از سه گزینه احتمالی این باشگاه برای جایگزینی این مربی شنیده می‌شود.

به گزارش«پیغام»به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  از بوشهر، تیم شاهین شهرداری بوشهر که با سرمربی‌گری عبدالله ویسی به لیگ برتر راه یافته بود  و با همین مربی نیز پا به لیگ برتر گذاشت پس از شش بازی فقط توانسته بود یک امتیاز به دست آورد.

ناکامی‌های عبدالله ویسی در تیم شاهین منجر به استعفای او از این تیم شد.

گفته می‌شود مهدی تارتار، نادر دست نشان و علیرضا مرزبان سه گزینه پررنگ و موردنظر مسئولان شاهین جهت سرمربیگری این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر هستند.

تمایل به حضور تارتار در بوشهر زیاد است، هرچند باید ابتدا وضعیت قرارداد  او با تیم مسجدسلیمان که  به تازگی دچار اختلاف شده و وزارت نفت هم از حمایت تیم دست کشیده مشخص شود.

علی مرزبان مربی سابق شاهین و تیم‌هایی مانند پدیده مشهد و نفت مسجد سلیمان، او فعلا بیکار است و تیمی ندارد، اما در سا لهای اخیر خیلی کارنامه پرباری نداشته است، او برای کار کردن انگیزه زیادی دارد و فوتبال را علمی دنبال می‌کند.

نادر دست نشان هم فعلا تیمی ندارد و دو فصل پیش تا استانه مربی گری در شاهین شهرداری پیش رفت، اما به یکباره ورق به سود فکری برگشت. دست نشان، نشان داده در تیم‌های بحران زده بد کار نکرده و او هم می‌تواند یکی از گزینه‌های هیات مدیره لقب بگیرد.

در این میان نام گزینه های محتمل دیگری همچون علی کریمی، حمید کللی فرد, غلامرضا دلگرم, مجید جلالی, اسکوچیچ ,اکبر میثاقیان، غلام پیروانی و سیروس پورموسوی وجود دارد که البته شانس کمتری نسبت به سه گزینه بالا دارند, اما باید منتظر ماند و دید سکان شاهین به دست چه کسی سپرده خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110917

نظـــرات شمـــا