کد خبر : 110807       تاریخ : 1398/07/14 10:42:47
از روند بازی بازیکنانم رضایت دارم
سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر:

از روند بازی بازیکنانم رضایت دارم

پیغام: سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم هنوز در دوران آماده‌سازی تاکتیکی و بدنی قرار دارد و همین روند منجر شده تا از روزهای خوب خود فاصله داشته باشیم.

به گزارش «پیغام» ؛ مهدی قنبری  پس از تساوی یک بر یک تیمش در برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران افزود: با این وجود هواداران در بازی امشب برای ایرانجوان سنگ تمام گذاشتند و دوست داشتیم سه امتیاز بازی را به آنها تقدیم کنیم که این مهم محقق نشد.

 وی بیان کرد: در بازی برابر پاس همدان جز۲۰ دقیقه ابتدایی سوار بر جریان بازی بودیم و در صورت استفاده از اندک موقعیت‌های بدست آمده می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

 قنبری ادامه داد: تک گل دریافتی نیز از روی یک اتفاق بچه‌گانه دریافت کردیم چراکه در اطراف محوطه نباید ضربه ایستگاهی به حریف می‌دادیم.

 وی یادآور شد: در مجموع از روند بازی بازیکنانم رضایت دارم و آنها بازی به بازی روند بهتری نسبت به گذشته خواهند داشت.

قنبری یادآور شد: تیم پاس همدان نیز گرچه تاکنون خوب امتیاز جمع نکرده ولی از تیم‌های شایسته لیگ ۲ است و با بهره‌گیری از کادری با دانش سال قبل نیز از مدعیان اصلی برای صعود به لیگ بوده است.

 وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: تیم داوری نسبت به بازی گذشته بهتر بود و با وجود اعلام اشتباه چند خطا در اطراف محوطه جریمه تصمیم تاثیرگذاری در روند بازی نداشت.

 تیم ایرانجوان بوشهر با این تساوی چهار امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده سوم جدول قرار گرفت و پاس همدان نیز با ۲ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

 در هفته سوم بازی‌ها تیم ایرانجوان بوشهر با شهرداری ماهشهر دیدار می‌کند و پاس همدان نیز به مصاف رزکان کرج می‌رود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110807

نظـــرات شمـــا