کد خبر : 110806       تاریخ : 1398/07/14 10:34:01
 ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح فاضلاب گناوه ابلاغ شد
فرماندار گناوه :

۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح فاضلاب گناوه ابلاغ شد

پیغام: فرماندار گناوه گفت: ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار تصویبی از محل سفر اسفندماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان بوشهر برای تکمیل طرح فاضلاب گناوه ابلاغ شد و مراحل جذب آن در دستور کار است.

به گزارش «پیغام» غلامرضا مهرجو  در نشست با رئیس و اعضای شورای اسلامی این شهر گفت: تکمیل فاضلاب گناوه ضروری است و همه دستگاه‌های اجرایی بویژه شورای اسلامی و شهرداری برای تشویق و همکاری مردم در اخذ انشعاب  کمک کنند.

وی  اظهار داشت: در حوزه شهرداری اگر ثبات مدیریت شهری وجود نداشته باشد باعث هدر رفت می‌شود وقت و هیچگونه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

وی گفت: شورای اسلامی شهر با مجموعه شهرداری همکاری مناسب و ضابطه‌مند داشته و  فعالیت های آنان در چارچوب قوانین و مقررات باشد.

 فرماندار گناوه بیان کرد: شهرداری و شورا علاوه بر کارهای عمرانی باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی  با همکاری دستگاه‌های فرهنگی فعالیت های متنوع و عملکرد قابل قبولی ارایه دهند.

 وی با بیان اینکه شهرستان گناوه قطب گردشگری  استان بوشهر است، گفت: بهبود مبلمان و چهره شهر گناوه و توجه ویژه به جاذبه‌ها نقش بسزایی در رونق گردشگری و اقتصاد گناوه خواهد داشت که باید مورد توجه همه دستگاه‌ها بویژه شهرداری و شورا قرار گیرد.

 مهرجو ادامه داد: نیاز است که با تعامل و برنامه ریزی مناسب، حضور گردشگران را بیش از گذشته تقویت کنیم تا هموطنانی که به این منطقه  سفر می‌کنند انگیزه  مجدد برای حضور داشته باشند.

 وی گفت: باتوجه به مطالبه‌های بحق شهروندان و الزام به رعایت قانون بویژه در حوزه راهنمایی و رانندگی، تقاطع های شهرستان با تخصیص اعتبار لازم به سیستم پایش تصویری به عنوان یک ضرورت مجهز شوند.

 فرماندار گناوه بیان کرد: اعضای شورار در فرصت ۲ سال باقی مانده خدمت در حل مشکلات شهر مجدانه بکوشند و به نیازهای مردم پاسخگو باشند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110806

نظـــرات شمـــا