کد خبر : 110746       تاریخ : 1398/07/10 11:59:11
حکم اعدام قاتل پلیس رشت صبح امروز اجرا شد+تصویر

حکم اعدام قاتل پلیس رشت صبح امروز اجرا شد+تصویر

پیغام: حکم اعدام قاتل پلیس رشت امروز صبح اجرا شد. شهید پاینده قبل از شهادت در حال گشت‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، متوجه عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت تعدادی جوان برای دیگر شهروندان شده بود، اما با وجود در اختیار داشتن اسپری از آن استفاده نکرد، اما قاتل به صورت ناجوانمردانه‌ای با چاقو به وی حمله می‌کند و منجر به شهادت ایشان می‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از فرارو؛ حکم قصاص قاتل شهید حسن پاینده، صبح امروز در پارک دانشجوی رشت و در ملا عام اجرا شد. گفتنی است سروان شهید حسن پاینده، از مأموران یگان امداد ناجا بود که سال گذشته توسط یکی از اراذل و اوباش در پارک دانشجوی رشت و با چند ضربه چاقو به ناحیه سر و گردن، به فیض شهادت نائل شد صبح امروز در پارک دانشجوی رشت و در ملا عام اجرا شد.

 شهید پاینده قبل از شهادت در حال گشت‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، متوجه عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت تعدادی جوان برای دیگر شهروندان شده بود، اما با وجود در اختیار داشتن اسپری از آن استفاده نکرد، اما قاتل به صورت ناجوانمردانه‌ای با چاقو به وی حمله می‌کند و منجر به شهادت ایشان می‌شود.

گفتنی است ستوان یکم حسن پاینده از کارکنان یگان امداد رشت ۴ مهر سال گذشته در راستای تأمین امنیت اخلاقی توسط فردی که حالت عادی نداشت به شهادت رسید.

یک روز بعد از حادثه متهم با اقدام مؤثر عوامل انتظامی و اجرای طرح‌های عملیاتی، قبل از خروج از استان در ایست و بازرسی شهرستان رودبار دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

تصاویر ممکن است برای برخی آزاردهنده باشد

عکس: دیار میرز


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110746

نظـــرات شمـــا