کد خبر : 110535       تاریخ : 1398/06/30 10:03:39
نمایندگان اجازه ندهند چراغ فوتبال در شهرهای نفت خیز خاموش شود

نمایندگان اجازه ندهند چراغ فوتبال در شهرهای نفت خیز خاموش شود

پیغام: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه برد و باخت‌ها را نباید به پای داور مسابقه بگذاریم، گفت: نمایندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه‌ها را اصلاح کنند.

به گزارش «پیغام»به نقل از مهر، فراز کمالوند در پایان مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و سایپا اظهار داشت: امروز بازی خوبی را مقابل تیم فوتبال سایپا داشتیم و تماشاگران از این بازی زیبا و تماشاگرپسند لذت بردند.

وی با اشاره به اینکه چند فرصت خوب گلزنی را در این مسابقه از دست دادیم، اضافه کرد: بازیکنان ما بعد از گل سوم حریف را دست کم گرفتند و این کار حرفه‌ای نیست و این موضوع را در تمرینات به بازیکنان گوشزد خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با تقدیم این برد به هواداران و روح مسلمی‌پور(هوادار فقید پارس) خاطرنشان کرد: پنالتی ما درست بود و نمی‌دانم که اعتراض حریف بابت چه چیزی بود و گل سالمی هم به ثمر رساندیم.

وی عملکرد داور این مسابقه را عالی توصیف کرد و ادامه داد: حاج ملک پس از یک سال قضاوت کرد و قضاوتش عالی بود و به او تبریک می‌گویم. حتی بعد از باخت هفته اول به پرسپولیس هم باخت را به گردن کسی نیانداختم و از داور تشکر کردم.

کمالوند با بیان اینکه زمانی که می‌بریم و سرمست می‌شویم باید در شکست‌ها نیز بپذیریم که این اتفاق رخ داده و نباید نتیجه را به پای داور بگذاریم افزود: داور امروز فوق‌العاده بود ولی به او کم لطفی شد.

وی تصریح کرد: من از همه بازیکنان انتظار داریم که نسبت به داور اعتراض نکنند و هر جایی که اعتقاد داریم حق ما خورده شده است از طریق مجاری قانونی پیگیری می‌کنیم.هر کسی از بازیکن و مربی و هوادار و . . . باید کار خود را بکنند. برخی رفتارها در زمین و در کنار زمین صحیح نیست.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد عدم حمایت وزارت نفت از باشگاه‌های زیرمجموعه‌اش از جمله سایپا بیان کرد: ایراد از وزیر نفت نیست و این موضوع مصوبه مجلس است. باید کارگروهی تشکیل شود و این مصوبه تغییر کند.

وی تاکید کرد: فوتبال باید حمایت شود و جوانان به ورزشگاه بیایند تا سراغ اعتیاد نروند. باید بلیت استادیوم ارزان شود تا مردم بهتر و بیشتر به ورزشگاه‌ها بیایند. تیم‌های فوتبال باید حمایت شوند.

کمالوند با تاکید بر اینکه باید نمایندگان مجلس قانون حمایت از باشگاه‌ها را اصلاح کنند افزود: نمایندگان مجلس باید این مشکل را حل کنند و اجازه ندهند چراغ فوتبال در این شهرها خاموش شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110535

نظـــرات شمـــا