کد خبر : 110437       تاریخ : 1398/06/23 14:00:12
تکلیف قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی امشب مشخص می‌شود

تکلیف قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی امشب مشخص می‌شود

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی امشب برگزار می‌شود و تکلیف قهرمان لیگ مشخص خواهد شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی امشب برگزار و پرونده این دوره لیگ بسته می‌شود. این رقابت‌ها که با حضور ۱۲ تیم از ۲۴ فروردین آغاز شده بود، امشب به پایان می‌رسد.

مصاف دریانوردان با صدرنشین

دریانوردان بوشهر که با ۲۶ امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد، امشب در ورزشگاه ساحلی این شهر میزبان مقاومت گلساپوش یزد است که با ۵۲ امتیاز صدرنشین لیگ است. این دیدار، ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه ساحلی بوشهر برگزار می‌شود.

یزدی‌ها ۱۴ هفته پیاپی است که بر صدر تکیه زده‌اند. آن‌ها با پارس جنوبی مدافع عنوان قهرمانی دوره گذشته، دو امتیاز فاصله دارند و برای اینکه بتوانند بدون اما و اگر قهرمان شوند، بهتر است بر دریانوردان در وقت قانونی پیروز شوند و با کسب سه امتیاز خیال خود را از دست یافتن به جام قهرمانی راحت کنند.

دیدار رفت دو تیم دریانوردان بوشهر و گلساپوش یزد سه بر یک به نفع نماینده یزد پایان یافته بود.

فرشید حقیقت جو، علی شریفات، رسول پرسه و حسین نوروزی گروه داوری آن را تشکیل می‌دهند و ناظر داوری هم علیرضا طیار زاده است.

پارس جنوبی با رگه‌های امید به قهرمانی

پارس جنوبی بوشهر دیگر نماینده این استان در لیگ برتر فوتبال ساحلی که دوره پیش قهرمان این رقابت‌ها شده بود، ساعت ۱۹:۴۵ امشب باید در اردکان به مصاف ایفا برود؛ تیمی که در دیدار رفت ۵ به ۴ نتیجه را به آن واگذار کرد.

از یک سو پارس جنوبی با هدف کسب سه امتیاز و رگه‌هایی از امید برای دستیابی به قهرمانی وارد میدان می‌شود و از سوی دیگر ایفا اردکان تا کنون در خانه نباخته است و می‌خواهد رکورد نداشتن شکست خانگی را در لیگ به ثبت برساند.

پارس جنوبی بوشهر با ۵۰ امتیاز در جایگاه دوم جدول است و ایفا اردکان با ۴۲ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

در بازی امشب، حمید مقدم متین، امیر فالحی، غلامرضا کرمعلی پور و صادق ایزدی اصل، قضاوت را بر عهده دارند و حسین ربیحاوی ناظر داوری است.

بازی‌های دو نماینده بوشهر با نمایندگان یزد عجیب به هم ارتباط پیدا کرده است.

اگر ایفا بتواند پارس جنوبی را شکست دهد گلساپوش چه بازی مقابل دریانوردان را ببرد چه ببازد، قهرمان خواهد بود. اما اگر دریانوردان بتواند گلساپوش را شکست دهد و پارس جنوبی هم در وقت قانونی بر ایفا پیروز شود، پارس جنوبی می‌تواند قهرمانی خود را تکرار کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110437

نظـــرات شمـــا