کد خبر : 110305       تاریخ : 1398/06/10 13:30:12
عقب‌ماندگی طرح جامع پدافند غیرعامل استان بوشهر جبران شود
معاون استاندار بوشهر:

عقب‌ماندگی طرح جامع پدافند غیرعامل استان بوشهر جبران شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: عقب‌ماندگی تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان بوشهر جبران شود.

به گزارش«پیغام»به نقل از مهر، مجید خورشیدی در نشست شورای پدافند غیرعامل استان بوشهر اظهار داشت: در هفته دولت شاهد وضعیت خوبی برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌ها در استان بوشهر بودیم.

وی اضافه کرد: با وجود شرایط سخت اقتصادی که کشور با آن درگیر است، طرح‌ها و پروژه‌های بسیار خوبی در استان بوشهر افتتاح شد که هدیه خوبی برای مردم استان بود و امیدواریم باعث رضایت‌مندی مردم شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تقدیر از دغدغه‌مندی مسئولان پدافند غیرعامل در استان بوشهر،بیان کرد:امیدواریم شاهد نتایج خوبی در استان بوشهر و تکمیل طرح مطالعاتی پدافند غیرعامل باشیم.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در راستای تکمیل طرح جامع پدافند غیرعامل همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند، افزود: مدیران همکاری کنند و نگرانی از بابت اطلاعات نداشته باشید و مسائل حفاظتی با حراست کل کشور و استان هماهنگ شده است.

خورشیدی با اشاره به رفع موانع و مشکلات پیش روی طرح جامع پدافند غیرعامل استان، تصریح کرد: باید تلاش شود عقب‌ماندگی تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان بوشهر جبران شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: انتظار داریم با همکاری همه مدیران و کارگروه‌ها شاهد تکمیل جدول کاری طرح پدافند غیرعامل در سریع‌ترین زمان ممکن باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110305

نظـــرات شمـــا