کد خبر : 110253       تاریخ : 1398/06/04 10:28:04
آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی ۷۲۵ پروژه شركت توزیع نیروی برق استان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهرخبر داد:

آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی ۷۲۵ پروژه شركت توزیع نیروی برق استان

پیغام: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: همزمان با نخستین روز از هفته دولت ، افتتاح و بهره‌برداری از 725 طرح شرکت توزیع نیروی برق با بیش از 668میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

به گزارش «پیغام»؛ اردشیر مذکوری  در ارتباط با پروژه های هفته دولت این شرکت اظهار داشت: از مجموعه پروژه های یاد شده ۶۲۴ پروژه با اعتبار ۴۹۵ میلیارد و۶۴۳  میلیون ریال پروژه هایی هستند که بهره برداری از آنها آغاز می شود و ۱۰۱ پروژه با اعتباری بالغ بر  ۱۷۳ میلیارد ریال پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

وی ادامه داد: از جمله پروژه‌های شاخص افتتاحی می توان به ساختمان اداری مدیریت برق تنگستان با  21 میلیارد ریال اعتبار، ساماندهی و برق رسانی ایمن به محلات حومه شهر برازجان با ۳۴ میلیارد ریال اعتبار،  برق رسانی به روستاهای بدون برق حسین آباد پناهی و حسین آباد چنین از توابع شهرستان دشتستان با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار و تجهیز یک دستگاه مقره شویی جهت شستشوی تاسیسات برق به صورت خط گرم با ۱۳ میلیارد ریال اعتبار اشاره کرد.

مذکوری  اضافه کرد: پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت آغاز می شود شامل توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق در شهرستان های بوشهر، برازجان، تنگستان، جم، و عسلویه با ۱۷۳ میلیارد ریال اعتبار است که در مدت زمان  ۸ ماه اجرا خواهند شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر موفق به گذر بدون خاموشی از پیک بار تابستان ۹۸ شده که این مهم در سایه همراهی خوب مشترکان محترم هم استانی و همچنین اقدام قابل تقدیر استاندار در تغییر ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی محقق شده است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: در یک ماه باقیمانده از تابستان  نیز با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش شرکت توزیع نیروی برق وهمراهی مردم فهیم استان شاهد تداوم این خدمت رسانی باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110253

نظـــرات شمـــا