کد خبر : 110187       تاریخ : 1398/05/30 10:00:39
توصیه پلیس آگاهی بوشهر برای شهروندان مالباخته

توصیه پلیس آگاهی بوشهر برای شهروندان مالباخته

پیغام: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: سامانه نمایشگاه مجازی اموال سرقتی کشف شده فرصتی فراهم کرده تا شهروندان مالباخته چنانچه اموال آنها توسط پلیس کشف شده آن را شناسایی و نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

بعه گزارش «پیغام»؛سرهنگ جوشن سهرابی افزود: باتوجه به وجود برخی اموال کشف شده بدون صاحب در گنجینه های پلیس و موثر واقع نشدن تلاش ها برای دسترسی به افراد مالباخته و صاحبان این کالاها در اقدام صورت گرفته با درج مشخصات و تصویر برداری و بارگذاری آن در این سامانه افراد مالباخته می توانند با ورود در سایت police.ir و ورود در سامانه نما تصویر و مشخصات این کالاها را مشاهده کنند.

وی بیان کرد: شهروندان در صورت پیدایش اموال خود به مرجع توقیف کننده مراجعه و برای سیر مراحل تحویل گرفتن اموال خود اقدام کنند.

سهرابی ادامه داد: شهروندان می توانند با یادداشت برداری از مشخصات، سریال و تصویر برداری از اموال سرمایه ای خود آن را در محل مناسب نگهداری تا در صورت مواجه شدن با سرقت و یا مفقودی این اموال، امکان ارائه آن به پلیس و یا مطابقت با اطلاعات سامانه نما فرزندان خود در پلیس آگاهی را برای کشف این اموال یاری و کمک کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110187

نظـــرات شمـــا