کد خبر : 109975       تاریخ : 1398/05/12 09:23:56
 تصادف دو خودرو در دشتستان جان ۳ نفر را گرفت

تصادف دو خودرو در دشتستان جان ۳ نفر را گرفت

پیغام: رئیس هلال احمردشتستان با اشاره به وقوع تصادف در محور دالکی به برازجان در جاده دشتستان گفت: در این حادثه که بین دو خودرو پژوه و سمند رخ داد ۳ نفر جان باختند و ۴ نفر به شدت مصدوم شدند.

به گزارش «پیغام»؛احسان دانشگر در گفت‌وگو با تسنیم؛ با اشاره به اینکه امدادگران هلال احمر دشتستان شبانه‌روز در رسیدگی به حوادث آماده‌باش هستند اظهار داشت: امدادگران هلال احمر دشتستان در تمامی محورهای مواصلاتی در رسیدگی به آسیب دیدگان با تجهیزات و وسائل لازم شبانه‌روزی  خدمات رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به تصادف در محور دالکی  گفت: شامگاه جمعه در برخورد دو خودرو پژوه و سمند 7 نفر حادثه دیدند که امدادگران پایگاه امداد جاده‌ای دریاقلی و شهدای زیارت دشتستان  در کوتاه‌ترین زمان در محل حادثه حضور یافتند.

رئیس هلال احمر دشتستان با بیان اینکه در این حادثه 3 نفر جان باختند گفت: در این حادثه علاوه براینکه سه نفر جان خود را از دست دادند  4 نفر به شدت مصدوم شدند.

دانشگر با بیان اینکه 4 نفر به مراکز درمانی اعزام شدند خاطر نشان کرد: در این حادثه یک نفراز مصدمان به مرکز هلال احمر و سه نفر از زخمی‌های دیگربه مرکز درمانی برازجان انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در 10 کیلومتری جاده برازجان به دالکی رخ داد بیان کرد: پلیس راه و راهداری دراین حادثه حضور یافتند و ترافیک ایجاد شده را کنترل کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109975

نظـــرات شمـــا