کد خبر : 109957       تاریخ : 1398/05/10 14:32:15
احداث نیروگاه های برق خورشیدی در استان بوشهر حمایت می شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر:

احداث نیروگاه های برق خورشیدی در استان بوشهر حمایت می شود

پیغام: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت از بخش خصوصی در زمینه احداث نیرگاه های برق خورشیدی به صورت ویژه حمایت می کند.

به گزارش «پیغام»به نقل از اردشیر مذکوری در سفر شهرستانی خود به مدیریت برق شهرستان دشتی ضمن قدردانی از تلاش‌های پرسنل برق ان شهرستان در گذر موفق از پیک بارتابستان اظهار داشت: این شهرستان در زمینه تولید برق خورشیدی در استان بوشهر پیشتاز است به نحوی که اکنون از ۴۰۰ کیلووات برق خورشیدی استان بوشهر ۳۰۰کیلووات آن در شهرستان دشتی تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: وزارت نیرو برق تولیدی نیروگاه‌های خورشیدی را به صورت تضمینی خریداری می‌کند که این مهم یک امتیاز ارزشمند برای سرمایه گذاری بدون ریسک در این حوزه است.

مذکوری ادامه داد: تولید برق از طریق نیروگاه‌های خورشیدی از حیث رعایت مسائل زیست محیطی نیز نقش قابل توجهی را ایفا می‌کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت: مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در شهرستان دشتی ۶۰ میلیارد ریال است که انتظار است مشترکان صنعتی و خانگی برای پرداخت آن اهتمام جدی داشته باشند.

مذکوری گفت: پرداخت مطالبات یاد شده بدون شک یاری رسان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برای اجرا طرح‌های توسعه‌ای است.

وی همچنین با تاکید بر مدیریت مصرف برق اظهار کرد: در این راستا انتظار است مشترکان فهیم هم استانی با مصرف هوشمندانه خود شرکت برق را در مدیریت پیک بار تابستان یاری کنند.


 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109957

نظـــرات شمـــا