کد خبر : 109186       تاریخ : 1398/03/25 10:52:43
تیم پارس جنوبی بوشهر بانوان فاقد اسپانسر است
سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر :

تیم پارس جنوبی بوشهر بانوان فاقد اسپانسر است

پیغام: سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر گفت: این تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان فاقد اسپانسر است که این مهم مشکلاتی برای تیم به همراه داشته است.

به گزارش «پیغام» به نقل از تسنیم، فرشته رجبی پس از شکست یک بر صفر تیم پارس جنوبی بوشهر مقابل ملوان بندر انزلی در چار چوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با بیان اینکه نیمه نخست بازیکنان بوشهری بازی قابل قبولی  نمایش دادند اظهار داشت: بازیکنان در هوای گرم بوشهر در نیمه نخست تلاش زیادی کردند ولی فرصت‌ها به گل تبدیل نشد.

وی با اشاره به اینکه در نیمه دوم 4 موقعیت 100 درصد برای گل‌زنی از دست دادیم گفت: متاسفانه بازیکنان از موقعیت‌های و فرصت‌های ایجاد نشده استفاده نکردند و 4 موقعیت گل‌زنی از دست رفت.

سرمربی پارس جنوبی بوشهر با بیان اینکه می‌توانستیم در این دیدار پیروز میدان باشیم افزود: ما در نیم فصل چند بازیکن خود را از دست دادیم و در این دیدار نیز برخی بازیکنان مصدوم بودند و  2 بازیکن که از ناحیه چشم صدمه دیدند راهی بیمارستان شدند.

رجبی با اشاره به موقعیت گل‌زنی گیلانی‌ها خاطرنشان کرد: بازیکنان گیلانی در دقیقه 35 نیمه دوم با استفاده از موقعیت فراهم شده تک گل خود را وارد دروازه پارس جنوبی بوشهر کردند.

وی ضمن تمجید از رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر در حمایت از تیم بانوان عنوان کرد: تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی‌ بوشهر در لیگ برتر فوتبال بانوان فاقد اسپانسر است که این مهم مشکلاتی برای تیم به همراه داشته است.

سرمربی پارس جنوبی بوشهر با بیان اینکه بازیکنان بوشهری با غیرت و تعصب بازی می‌کنند تصریح کرد: بوشهری با عشق به ورزش فوتبال بدون اسپانسر وارد مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان شدند که جا دارد از این تیم حمایت شود.

رجبی با ابراز امیدواری به کسب نتایج بهتر در آینده خاطرنشان کرد: تیم پارس جنوبی بوشهر هفته آینده مقابل تیم سنندج  وارد میدان می‌شود که  امیدوارم شکست امروز را در آن بازی جبران کنیم.

در  جدال بندرنشینان جنوب و شمال تیم ملوان بندر انزلی شامگاه جمعه با تک گل گیلانی‌ها پارس جنوبی بوشهر را در بوشهر شکست داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109186

نظـــرات شمـــا