کد خبر : 108538       تاریخ : 1398/02/18 13:04:05
 پاکسازی سواحل نایبند و نصب سطلهای زباله چوبی +تصویر
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه :

پاکسازی سواحل نایبند و نصب سطلهای زباله چوبی +تصویر

پیغام: برای دومین دوره پاکسازی سواحل نایبند توسط پتروشیمی جم، اقدام به نصب سطلهای زباله چوبی نیز نموده شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست؛ مصطفی موذنی؛ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه در حاشیه این اقدامات گفت: طی توافقنامه ای که بین شرکت پتروشیمی جم و اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر منعقد گردید، پتروشیمی جم در دومین اقدامات خود در حوزه حفظ و بهسازی محیط سواحل عسلویه و نایبند، به پاکسازی این سواحل و نصب سطلهای زباله چوبی اهتمام ورزید و تعداد 31 سطل زباله چوبی را جهت نگهداری زباله در پارکینگ ها و سواحل نایبند نصب نموده است.

فرهاد قلی نژاد؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت:  کسب و کار امروزین نیاز خود را به همزیستی مسالمت آمیز با جامعه و محیط کسب و کار درک کرده و این حقیقت را دریافته است که با آسیب دیدن و تضعیف اجتماع و محیط پیرامون، پایداری کسب و کار و توسعه پایدار اجتماع که می تواند عامل اصلی بقای سازمان باشد، به خطر می افتد.

ایفای مسئولیت های اجتماعی نه تنها هزینه شرکت ها را افزایش نمی دهد بلکه زمینه توسعه پایدارآنها، سوددهی بلندمدت و بهره وری بیشتر را فراهم می کند. ایفای مسئولیت های اجتماعی نه یک هزینه بلکه یک سرمایه گذاری سودآور و موفق است. ازهمین رو اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در تعامل با صنایع موجود در استان، به گسترش اهمیت توجه به مسئولیت اجتماعی صنایع در حفظ محیط زیست همت گمارده است


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108538

نظـــرات شمـــا