کد خبر : 108522       تاریخ : 1398/02/18 10:46:31
نخستین جشنواره آنلاین پویانمایی به میزبانی بوشهر برگزار می شود

نخستین جشنواره آنلاین پویانمایی به میزبانی بوشهر برگزار می شود

پیغام: رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر گفت: نخستین جشنواره بین المللی آنلاین پویانمایی و جلوه‌های ویژه بصری با عنوان «ایران – بوشهر» در دو بخش ملی و بین المللی در بندر بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش«پیغام»به نقل ازانجمن سینمای جوان بوشهر،عبدالرحمن برزگر اظهار داشت: نخستین جشنواره بین المللی آنلاین پویانمایی و جلوه‌های ویژه بصری با عنوان «ایران – بوشهر» به منظور شناسایی ظرفیت‌های هنری، فرهنگی و جلوه‌های بصری در دو بخش ملی و بین المللی آذر در شهر بوشهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: جشنواره پویانمایی «ایران – بوشهر» نخستین جشنواره آنلاین جلوه‌های ویژه کشور است که پس از یک سال مطالعه و بررسی با حضور شناخته شده‌ترین استادان و هنرمندان انیمیشن ایران در بهار ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده است و به علت اینکه محدود به مکان نیست به راحتی قابل برگزاری است.

وی، شناسایی افراد مستعد و ایجاد فرصت‌های مختلف برای هنرمندان حوزه پویانمایی، هنر‌های دیجیتال و سی جی آی (تصاویر تولید شده با کامپیوتر) را از جمله اهداف اصلی این جشنواره دانست و ادامه داد: این جشنواره به عنوان محلی برای دیده شدن هنرمندان و نظرگاهی فرهنگی محسوب می‌شود، و به معنای واقعی دعوت از هنرمندان برای خلق اثر با موضوع وحدت و صلح جهانی است.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بیان کرد: هنرمندان علاقه‌مند برای شرکت در جشنواره باید اثر خود را همراه با مشخصات کامل فیلم و سازنده به ایمیل n٣artstudio@gmail.com بفرستند.

برزگر افزود: اثر شرکت کنندگان در پایگاه جشنواره بارگذاری می‌شود و این افراد می‌توانند رتبه خود را در میان هزاران نفر در کشور و جهان بسنجند.

وی عنوان کرد: به طور قطع در شهر‌ها و روستا‌های کشور افرادی هستند که با اندکی توجه و حمایت می‌توانند حوزه انیمیشن و جلوه‌های ویژه کشور  را وسعت بخشند که در این جشنواره آنلاین فرصت بسیار مناسبی برای تحقق این مهم است.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر یادآور شد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ٣٣٣٢٨١٦٥ تماس بگیرند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108522

نظـــرات شمـــا