کد خبر : 108059       تاریخ : 1398/01/24 10:20:25
همایش

همایش"سمفونی باران" برای کمک به سیل زدگان درگناوه اجرا شد

پیغام: همایش"سمفونی باران" با اجرای‌ ویژه موسیقی به منظور کمک به هموطنان سیل زده غرب و جنوب کشور درگناوه به همت موسسه فرهنگی هنری نیمدری سبز جمعه شب در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس این شهرستان برگزار شد.

به گزارش«پیغام»به نقل از ایرنا، مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری مردم نهاد نیمدری سبز گناوه دراین آیین گفت:این همایش با همکاری انجمن هنرهای نمایشی،هنرمندان موسیقی و هنرهای تجسمی و دیگرهنرمندان در یک فراخوان عمومی برای کمک به سیل زدگان برگزار و با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.

محمدمظفری افزود: باتوجه به اینکه وقوع حادثه سیل در برخی استان‌های کشور،مشکلات عدیده ای برای آن مناطق ایجاد کرد،ملت ایران که درحوادث و رویدادها درکنار همدیگر هستند به یاری هموطنان سیلزده شتافتند.

وی گفت: هنرمندان استان بوشهرهمواره درعرصه های مختلف که به آنان نیاز بوده پیشقدم و درامرکمک رسانی به سیل زدگان مشارکت کرده اند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نیمدری سبز بیان کرد: در این همایش هنرمندان و استادان عرصه موسیقی از سراسر استان بوشهر به اجرای موسیقی محلی، پاپ و سنتی پرداخته و تعدادی از هنرمندان هنرهای تجسمی آثار و تابلوهای خود را برای کمک به سیل زدگان به حراج گذاشتند.

وی یادآورشد: همه عواید این رخداد هنری از طریق ارتباطی که با هنرمندان استان‌های سیل زده داریم ارسال تا دراختیارهموطنان آسیب دیده قرار گیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108059

نظـــرات شمـــا