کد خبر : 108008       تاریخ : 1398/01/20 13:31:35
هلال احمر استان به ۹۶ هزار مسافر نوروزی خدمات‌دهی کرد
سرپرست هلال احمر بوشهر:

هلال احمر استان به ۹۶ هزار مسافر نوروزی خدمات‌دهی کرد

پیغام: سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: هلال احمر استان بوشهر به ۹۶ هزار مسافر نوروزی خدمات‌دهی کرد.

به گزارش«پیغام»،غلامرضا حاجیانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح نوروزی هلال احمر از ۲۸ اسفندماه سال قبل تا ۱۶ فرودین ماه امسال برگزار شد و در قالب این طرح خدمات متنوعی ارائه شد.

وی با اشاره به اجرای نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در ۲۶ پایگاه ثابت و ۲۳ پایگاه سیار استان بوشهر بیان کرد: پست‌های ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر در نقاط مختلف استان بوشهر مستقر شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: از آغاز شروع طرح تاکنون ۹۵ هزار و ۸۴۸ نفر از مسافران به پایگاه‌های ثابت و نیز از پست سیار سامانه حرکت‌های امدادی و بشردوستانه بهره مند شده‌اند.

وی ادامه داد: ۳۴ هزار و ۷۴۴ نفر نیز با مراجعه به ایستگاه‌های سلامت در جوار پایگاه‌های ثابت از خدمات کنترل فشار و تست قند خون در این بخش استفاده کرده‌اند و ۳۰ هزار و ۲۷۵ نفر نیز از خیمه‌های نماز برای اقامه نماز بهره مند شده‌اند.

حاجیانی خاطرنشان کرد: همچنین ۴۶ هزار نقشه شهرستانی و استانی در بین مسافران نوروزی مراجعه کننده به پایگاه‌های ثابت و سیار توزیع شده است.

وی تصریح کرد: ۲۱ هزار و ۶۰۲ نفر از فضای دوستدار کودک که با برنامه‌های فرهنگی و خلاقانه آموزش‌هایی را به کودکان ارائه می‌دهد استفاده کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108008

نظـــرات شمـــا