کد خبر : 107990       تاریخ : 1398/01/20 09:50:12
 دبیرخانه ستاد برگزاری هفته جوان در استان بوشهر دائمی شود

دبیرخانه ستاد برگزاری هفته جوان در استان بوشهر دائمی شود

پیغام: معاون سیاسی استاندار بوشهر خواستار دائمی شدن دبیرخانه ستاد برگزاری هفته جوان در استان بوشهر شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان بوشهر با تبریک اعیاد شعبانیه و با ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل در استان‌های مختلف کشور اظهار داشت: کمک به همنوعان و امداد رسانی به افراد آسیب دیده امر مهمی است و همه مردم و مسئولان باید نهایت توان و ظرفیت خود را برای این مهم به کار گیرند.

وی افزود: در مواقع مواجهه با این گونه حوادث به جای اینکه به دنبال سوگواری باشیم باید به دنبال راهکاری برای جبران خسارات روحی و روانی و مادی وارد شده بر آسیب دیدگان باشیم.


معاون سیاسی استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت ایجاد امید در جامعه خاطرنشان کرد: اگر جامعه‌ای را افسرده کردیم بازگرداندن روحیه امید بسیار مشکل می‌شود و باید روحیه نشاط و امیدواری را در جامعه زنده نگه داریم.

خورشیدی با اشاره به اجرای برنامه‌های ویژه هفته جوان در استان بوشهر تصریح کرد: برنامه محوری باید مدنظر برگزارکنندگان این مراسم قرار گیرد تا شاهد نظم بخشیدن به برنامه‌ها باشیم.

وی یادآور شد: برنامه‌های هفته جوان در مراکزی که بیشتر جمعیت آنها را جوانان تشکیل می‌دهند از جمله مراکز دانشگاهی، پادگان‌ها و مراکز علمی و فرهنگی و.... پررنگ‌تر برگزار شود.

معاون سیاسی استاندار بوشهر خواستار دائمی شدن دبیرخانه ستاد برگزاری هفته جوان در استان بوشهر شد و گفت: دبیرخانه ستاد نباید بلافاصله پس از برگزاری برنامه‌های هفته جوان تعطیل و به سال آینده موکول شود بلکه پیشنهاد می‌دهم این دبیرخانه همواره فعال باشد تا با برنامه ریزی بلند مدت شاهد رشد کمی و کیفی برنامه‌های این ایام باشیم.

خورشیدی همچنین خواستار انتصاب مشاور جوان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر شد و افزود: دستگاه‌های اجرایی که تاکنون مشاورین جوان را انتخاب نکرده‌اند نسبت به انجام این مسئله اقدام کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه‌های مربوط به جوانان شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107990

نظـــرات شمـــا