کد خبر : 107731       تاریخ : 1397/12/18 09:35:18
صمیمی گلر پر افتخار بوشهری،برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد

صمیمی گلر پر افتخار بوشهری،برای دومین بار قهرمان لیگ برتر شد

پیغام: تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون از ساعت ۱۷ امروز در بازی برگشت فینال لیگ برتر در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند و در پایان تیم مس سونگون با برتری ۴ بر ۳ به مقام قهرمانی رسید.

پیغام: تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون در بازی برگشت فینال لیگ برتر در سالن پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند و در پایان تیم مس سونگون با برتری ۴ بر ۳ به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش «پیغام»؛ گل‌های این بازی را محمد شجری، مهدی جاوید، سعید احمدعباسی برای گیتی‌پسند و علیرضا عسگری‌کهن (۲)، فرهاد فخیم (۲)، سعید تقی‌زاده برای مس به ثمر رساندند.

مسی‌ها در نیمه نخست با نتیجه سه بر یک شکست خورده بودند اما در نیمه دوم به بازی برگشته و گل چهارم مس نیز در فاصله یک دقیقه مانده به پایان بازی و گل پنجم در ثانیه آخر به ثمر رسید.

این دومین قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال است. تبریزی‌ها فصل پیش نیز به این عنوان رسیده بودند.

علی رضا صمیمی دروازبان بوشهری و مرد شماره یک تیم ملی فوتسال ایران که درون دروازه تیم تبریزی حضور داشت در این بازی بارها با واکنش های خود دروازه مس را نجات داد تا دوئل او سپهر محمدی دیگر دروازبان ملی پوش تیم ملی به سود صمیمی خاتمه یابد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مهمان این بازی بود و جام قهرمانی را به کاپیتان مس داد اما علی کفاشیان رئیس سازمان لیگ فوتسال به دلیل همراهی تیم ملی فوتبال ساحلی در امارات، غایب فینال بود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107731

نظـــرات شمـــا