کد خبر : 107730       تاریخ : 1397/12/18 09:33:37
شکست جمی ها در اصفهان

شکست جمی ها در اصفهان

تیم فوتبال سپاهان در یک بازی پربرخورد موفق شد با تک گل استنلی کی روش که در وقت های اضافی نیمه اول به ثمر رسید، سه امتیاز ارزشمند را در روز تساوی سرخپوشان کسب کند.

به گزارش «پیغام»، در چارچوب دیدار‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر دو تیم سپاهان و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

شاگردان تارتار در این بازی رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، میثم نقی زاده، ابراهیم صالحی، حسین پور امینی، محمد نوری (۶۰ محمد مهدی عسگری)، مجید علیاری، امیر سبانی، روح الله سیف اللهی، شهرام گودرزی و سعید محمد فرد بودند.

سپاهانی‌ها نیز در این بازی با ترکیب پیام نیازمند، حسن جعفری، سعید آقایی (۸۰ محمدرضا مهدی زاده)، سیاوش یزدانی، عزت الله پورقاز، مهدی کیانی، محسن مسلمان (۵۶ سجاد شهباززاده)، ولادیمیر کومان (۸۶ محمد کریمی)، مهرداد محمدی، علی قربانی و کی‌روش استنلی حاضر شدند.

بیژن حیدری نیز قضاوت این بازی را بر عهده داشت.

تک گل این دیدار را کی روش استنلی در وقت‌های تلف شده نیمه اول (۴۷) برای سپاهان زد تا این تیم با پیروزی به رختکن برود و استنلی هم ۱۱ گله شود و در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گیرد.

در دقیقه  ۷۷ این دیدار، محمد مهدی عسگری از پارس جنوبی جم پس از دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

شهرام گودرزی (۴۱) و مجید علیاری (۶۲) از پارس جنوبی جم ، و محسن مسلمان (۵۳) و کی روش استنلی (۵۹) از سپاهان هم کارت زرد گرفتند.

پارس جنوبی جم با ۲۵ امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند و سپاهان با ۴۱ امتیاز به رده دوم صعود کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107730

نظـــرات شمـــا