کد خبر : 107718       تاریخ : 1397/12/16 11:33:48
آغاز به کار  اولین دستگاه ساحل روب در پارک ملی نای بند +عکس

آغاز به کار اولین دستگاه ساحل روب در پارک ملی نای بند +عکس

پیغام: اولین دستگاه ساحل روب در استان بوشهر در پارک ملی دریایی نای بند با خرید و اهدا از سوی شرکت پتروشیمی آریا ساسول در عسلویه ، با حضورمسئولان استان آغاز به کار کرد.

به گزارش«پیغام»به نقل از روابط عمومی  حفاظت محیط زیست استان بوشهر؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در این آیین گفت: محیط زیست بسیار مهم است و باید در طرح های توسعه به محیط زیست توجه ویژه گردد.
وی همچنین از شرکت آریا ساسول به خاطر تامین و خریداری دستگاه ساحل روب   قدردانی کرد.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ضمن تشکر از شرکت آریاساسول در تهیه دستگاه مذکور گفت : همکاری صنایع در حفاظت از محیط زیست در راستای تحقق حفاظت اصولی از محیط زیست بسیار حائز اهمیت است.
فرهاد قلی نژاد افزود: صنایع علاوه  بر تولید،می توانند اقدامات لازم را در جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی محیط زیست بعمل آورد و پارکهای ملی و مناطق حفاظت شده میراث های طبیعی کشور بوده که به عنوان ذخیره گاه ژنی و زیستگاه گونه های جانوری و گیاهی مهم تحت حفاظت قرار می گیرند .
بحرینی مدیر عامل شرکت پتروشیمی آریاساسول نیز گفت : تامین دستگاه مذکور در راستای حفاظت از پارک ملی نای بند و پاکیزگی و جلوگیری از آلودگی سواحل صورت گرفته است و شرکت آریا ساسول پیشگام در حفاظت از محیط زیست بوده و در سال جاری به عنوان صنعت سبز برگزیده شود نیز انتخاب و مطرح شده است .
شایان ذکر است پارک ملی دریایی نای بند یکی از مناطق تحت حفاظت استان بوشهر بوده که بدلیل جاذبه های فراوان و  زیبا پذیرای گردشگران فراوانی است .

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107718

نظـــرات شمـــا