کد خبر : 107677       تاریخ : 1397/12/15 11:17:14
وزیری: یک نفر دست ایرانجوان را بگیرد

وزیری: یک نفر دست ایرانجوان را بگیرد

پیغام: ایرانجوان بوشهر در حالی مقابل استقلال اهواز به برتری رسید که ساعاتی پس از این برد همچنان خبرهای بدی از این باشگاه به گوش می رسد.

ایرانجوان بوشهر در حالی مقابل استقلال اهواز به برتری رسید که ساعاتی پس از این برد همچنان خبرهای بدی از این باشگاه به گوش می رسد.

به گزارش «پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر برد مقابل استقلال اهواز که باعث شادی هواداران این تیم گردید و روحیه ها برای بقا بهتر شد اما درست پس از پایان بازی حمید کللی فرد سرمربی این تیم مقابل خبرنگاران از وضعیت مالی باشگاه گلایه کرد و حتی شنیده می شود تمرینات این تیم تعطیل شده تا تکلیف روشن شود.گویا این بار ماجرا جدی تر از گذشته است و سرمربی با تجربه ایرانجوانی ها می خواهد تکلیف خیلی از مسائل که تا کنون بازگو نشده را یکسره کند!

پست اینستاگرامی عطا وزیری در شب پیروزی ایرانجوان نشان می دهد چقدر شرایط این تیم اسفناک بوده و تیم در چه شرایطی به میدان امده است!

او در این پست صفحه شخصی اش نوشته:عاجزانه تقاضا دارم یک نفر دست ایرانجوان را بگیرد،از روز قبل از بازی با استقلال اهواز بیشترین استرس و فشار به من و دوستان وارد شد تا تیم را در هتل اسکان دهیم.عطا وزیری از هزینه غذا ،هزینه نیرو انتظامی و اورژانس حرف زده که با چه مشقتی تیم وارد زمین شده است!

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107677

نظـــرات شمـــا