کد خبر : 106110       تاریخ : 1397/11/15 09:13:47
پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت گرامی داشت دهۀ مبارک فجر

پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت گرامی داشت دهۀ مبارک فجر

پیغام: سید نورالدین امیری شهرداری بوشهر با صدور پیامی ده مبارک فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

پیغام: سید نورالدین امیری شهرداری بوشهر با صدور پیامی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش «پیغام» در ادامه متن پیام شهردار بوشهر آورده شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر عطر روح‌بخش بهار انقلاب اسلامی در سردترین روزهای سال به مشام عاشقان این انقلاب رسیده و روح تمامی مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی را سرشار از شور و حماسه حضور کرده است.

دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌عنوان مظهر تجلی نور در ظلمت، بی‌شک مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تحول تاریخ اسلام در ایران عزیز است که در سایه فداکاری‌های عظیم ملت بزرگ ایران، وحدت و همدلی، خودباوری و خدامحوری، ایستادگی و مقاومت و همچنین استفاده از راهبری‌های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی ایران توانست رژیم شاهنشاهی را سرنگون و درس ظلم‌ستیزی را به بشریت بیاموزد؛ به‌گونه‌ای که امروز بیداری اسلامی که همان وعده نوید‌بخش معمار کبیر انقلاب و اهتزاز پرچم اسلام ناب محمدی در سراسر گیتی و طلیعه پیروزی نهایی پابرهنگان در مقابل مستکبران است، نمایان شده است.

دهه مبارک فجر، یادآور رشادت‌ها، سلحشوری‌ها و دلاوری‌های بزرگ‌مردانی است که عاشقانه از جان و مال خویش گذشتند تا درس آزادی و آزادگی را به جهانیان بیاموزند و سرفرازی و سربلندی اسلام را رقم بزنند.
ایام عزیز و فرخنده دهه مبارک فجر، فرصت مناسبی است تا بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب، با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر را به حضور تمامی ملت سربلند و شریف ایران خصوصا شهروندان عزیز بوشهری تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

در پایان به شکرانه سال‌ها مجاهدت و صبوری و به پاس دستاوردهای ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید عهد با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام، از ملت رشید ایران خصوصا همشهریان بوشهری دعوت می‌نمایم تا دوشادوش یکدیگر و پر شورتر از گذشته در راهپیمائی 22 بهمن شرکت نمایند تا هم بر یأس دشمنان و هم بر دوام نظام مقدس اسلامی، این ودیعه الهی و یادگار شهیدان بیفزایند.

سید نورالدین امیری

شهردار بندر بوشهر


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=106110

نظـــرات شمـــا