کد خبر : 106077       تاریخ : 1397/11/13 13:00:12
بهبود شرایط تحصیلی دختران از دستاوردهای مهم انقلاب بوده است

بهبود شرایط تحصیلی دختران از دستاوردهای مهم انقلاب بوده است

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بهبود شرایط تحصیلی دختران از دستاوردهای مهم انقلاب بوده است گفت: یکی از شاخص های مهم آموزش و پرورش پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توسعه انسانی در ایران است.

پیغام: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بهبود شرایط تحصیلی دختران از دستاوردهای مهم انقلاب بوده است گفت: یکی از شاخص های مهم آموزش و پرورش پس از پیروزی انقلاب اسلامی، توسعه انسانی در ایران است.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، آیین چهلمین گلبانگ انقلاب با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان استانی در دبستان شهید باهنر عسلویه برگزار شد.

دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در آئین چهلمین گلبانگ انقلاب اسلامی در دبستان شهید باهنر عسلویه استان بوشهر اظهار داشت: از نظر شاخص آموزش نسبت به اول انقلاب، بیشترین رشد را درعرصه سواد آموزی و آموزش ابتدایی داشته ایم و در این زمینه سهم دختران بیشتر بوده است.

وی بیان کرد: امیدواریم شاخص امید به زندگی، حفاظت محیط زیست و سلامت نیز بخوبی در جمهوری اسلامی بهبود یابد.

ابتکار ادامه داد: انقلاب اسلامی مردم را در تعیین سرنوشت خود سهیم کرد و این امکان را بوجود آورد تا ملت برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنند.

بر اساس این گزارش با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و استاندار بوشهر، چندین طرح و پروژه عمرانی در شهرستان عسلویه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=106077

نظـــرات شمـــا