کد خبر : 106069       تاریخ : 1397/11/13 10:00:12
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در بوشهر

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در بوشهر

پیغام:نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی استان بوشهر در ۵۲ غرفه در مدرسه تاریخی بوشهر گشایش یافت.

به گزارش«پیغام»به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری دستگاه های مختلف اجرایی استان این نمایشگاه در فضای باز مدرسه تاریخی سعادت بوشهر از شامگاه جمعه فعالیت خود را آغاز کرد.

 اسماعیل کاظمی افزود: در این نمایشگاه که با حضور دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر همراه است سازمان‌های دولتی ضمن ارائه کارکرد چهل ساله خود در قالب فیلم های کوتاه، موشن گرافی، کلیپ و تیزر به مقایسه‌ای نیز با زمان پیش از انقلاب می‌کنند.

مسئول برگزاری نمایشگاه چهل سال در پرتو انقلاب تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت چهار روز پذیرای بازدید علاقمندان است و در کنار آن ویژه جشن‌های انقلاب با برنامه‌های متنوع و شاد نیز دیده شده است.

کاظمی ادامه داد: توزیع نهال، برگزاری مسابقات مختلف به همراه اهدا جوایز نفیس در کنار اجرای موسیقی محلی و کنفرانس های خبری نیز در این نمایشگاه به عنوان فعالیت‌های جنبی دیده شده است.

وی با اعلام این که حضور بخش خصوصی برای برگزاری این نمایشگاه از نکات حائز اهمیت است گفت: تمام سعی‌مان را می‌کنیم که ابعاد مختلف پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در طی ۴۰ سال گذشته را به نمایش بگذاریم تا نسل جوان بیشتر شاهد موفقیت‌های چهل ساله نظام باشد.

مسئول برگزاری نمایشگاه چهل سال در پرتو انقلاب با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب برای نمایش دستاوردهای انقلاب به عموم مردم  گفت: دستاوردهای نظام در چهل سال گذشته باید برای مردم ارائه شود تا به اعتماد عمومی، انسجام ملی و اقتدار نظام کمک کند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=106069

نظـــرات شمـــا