کد خبر : 104355       تاریخ : 1397/07/29 11:21:20
شهرداری زمینی برای احداث خانه امید بازنشستگان بوشهری اختصاص دهد
استاندار بوشهر:

شهرداری زمینی برای احداث خانه امید بازنشستگان بوشهری اختصاص دهد

استاندار بوشهر گفت:برای اجرای خانه امید ویژه بازنشستگان بوشهری باید زمین مورد نیاز تامین و در اختیار آنان برای ساخت این پروژه گذاشته شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد بازآفرینی بافت‌های ناکارآمد استان بوشهر  با تاکید بر تامین قیر مورد نیاز پروژه‌های شهرداری‌های استان بوشهر اظهار داشت: برای تسریع در پروژه‌های عمران شهری باید در تامین قیر شهرداری‌ها پیگیری شود.
استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر گفت: پروژه‌های مختلف زیرساختی در بافت تاریخی بوشهر باید در اجرایی آن تسریع شود.
وی، با اشاره به اینکه طرح ملی بازآفرینی در 4 شهرستان استان بوشهر اجرایی شده است گفت: برای اجرای این طرح در شش شهرستان دیگر نیز باید پیشنهادات لازم برای اجرا در سال 1398 ارائه تا پس از تصویب، در محلات این شهرستان عملیاتی شود.
گراوند با تاکید بر توجه به مناسب سازی اجرای طرح‌های عمران شهری ویژه افراد معلول و سالمندان تصریح کرد: برای اجرای خانه امید ویژه بازنشستگان بوشهری باید زمین مورد نیاز تامین و در اختیار آنان برای ساخت این پروژه گذاشته شود.
وی، پلاک‌گذاری و اسفالت کوچه‌ها را در اولویت برنامه‌های شهرداری دانست و افزود: در استقرار گروه‌های تسهیل‌گری در محلات باید ارتباط آنها و دستگاه‌‌های ذیربط برای افزایش تعامل با مردم و ساکنان فراهم شود.
گراوند با اشاره به  توسعه زیرساخت‌ها در بافت تاریخی  بوشهر اظهار داشت:پروژه‌های مختلف زیرساختی در بافت تاریخی بوشهر باید در اجرایی آن تسریع شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104355

نظـــرات شمـــا