کد خبر : 104351       تاریخ : 1397/07/29 10:55:28
آخرین مهلت دریافت کارت ملی هوشمند در بوشهر

آخرین مهلت دریافت کارت ملی هوشمند در بوشهر

پیغام: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: از مجموع جمعیت 858 هزارنفری واجدین شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این استان تاکنون 70 درصد کارت خود را تحویل گرفته اند.

به گزارش«پیغام»؛ اسکندر پاسالار در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: کارت هوشمند ورود به دروازه دولت الکترونیک است و باتوجه به اینکه آخرین مهلت درنظر گرفته شده تا پایان سال 1397 پیش بینی شده از افراد 15سال به بالا انتظار داریم در اولین فرصت و کوتاه ترین زمان ممکن به مکان هایی که درنظرگرفته شده مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تمهیدات و ساز و کارهای لازم برای 30 درصد باقیمانده افراد واجدشرایط بدون کارت هوشمند ملی در شهر و روستاهای استان فراهم شده است.
وی افزود: با تدابیر و برنامه ریزی های به عمل آمده دفاتر پیشخوان در همه شهرستان های استان آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند و در روستاها نیز که امکان حضور در دفاتر پیشخوان شهرها را ندارند ایستگاه های سیار بصورت متمرکز پیش بینی شده است.
پاسالار بیان کرد: باتوجه به اینکه حدود 30 درصد مردم شهرستان گناوه کارت هوشمند ملی دریافت نکرده اند باید اطلاع رسانی گسترده برای این شمار صورت گیرد.
وی گفت: خدمات الکترونیکی که قرار است در سال آینده ارایه شود، نیازمند کارت ملی هوشمند است و انتظار می رود کسانی که کارت ملی قدیمی دارند هرچه زودتر برای درخواست کارت جدید اقدام و به ماه های منتهی آخر سال واگذار نکنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104351

نظـــرات شمـــا