کد خبر : 103625       تاریخ : 1397/06/25 12:46:46
این بازیکنان احترام و عزت می خواهند+عکس

این بازیکنان احترام و عزت می خواهند+عکس

ایرانجوان بوشهر در هفته دوم رقابتهای لیگ دو مقابل میزبانی از ساوه بازی را واگذار کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از فوتبال بوشهر بوشهری ها که در این بازی به سختی ۱۱ نفر شدند و تا انتهای بازی حق هیچ تعویضی نداشتند باز هم آبروند ظاهر شدند و نشان دادند با دست خالی و مشکلات عدیده هم می توان فوتبال بازی کرد اما….

تیمی که با اتوبوس و صبح بازی به شهر میزبان برسد و دقیقا موقع شروع بازی متوجه شوند که نمی توانند از بازیکنانی مانند باغبان،غریبی،ملایی و دیگران هم نمی شود استفاده کرد و هر اتفاقی رخ دهد تنها همین ۱۱ بازیکن جوان و کم تجربه باید تا پای جان در زمین بمانند!

در این بازی علاوه بر دفاع جانانه مقابل میزبان که بازیکنان ایرانجوان به نمایش گذاشتند عملکرد سرتلی گلر ۱۹ ساله این تیم نیز فوق العاده بوده است(قابل توجه انهایی که می گویند استان بوشهر گلر ندارد و برای آوردن دروازبان سوم هم از بیرون رقابت دارند)

از شاهکارهای مدیریتی (هیات مدیره گرفته تا سهامدار) که مشخص نیست کی ایرانجوان را رها می کند تا عدم حمایت مسئولین شهری ایرانجوان را به شدت آزار می دهد.

در تصاویر سر شکسته عباس چاپی و حتی شنیده می شود نداشتن امکانات اولیه مانند لباس هتلی و دیگر لوازم معمولی یک تیم فوتبال ایرانجوان را رنج می دهد.

این بازیکنان جوان که اکنون لباس تیمی با قدمت ۷۰ ساله را بر تن کرده اند نه پولی می خواهند نه قرارداد مالی دارند که به چشم بیاید اما احترام و عزت می خواهند.

این ها در دو بازی گذشته فارغ از هیاهوی فوتبال خوش غیرت و با دست خالی و بدترین شکل آمادگی پیش فصل بازی کرده اند که نشان داده اند شایسته احترام هستند.خیلی از تیمها در فوتبال ما بی پولی را تجربه کرده اند که ایرانجوان هم مانند بقیه، اما این بازیکنان اکنون فقط احترام می خواهند .

لطفا تکلیف سرمربی و شرایط رفت و امد ایرانجوان را زودتر مشخص کنید تا آینده یک جوان جویای نام بیش از این با استرس گره نخورد!


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103625

نظـــرات شمـــا