کد خبر : 103593       تاریخ : 1397/06/24 12:10:21
افزایش ناپایداری جوی در استان

افزایش ناپایداری جوی در استان

پیغام:کارشناس هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز سه شنبه هفته جاری ناپایداری های جوی به طور موقت در استان افزایش می یابد.

به گزارش«پیغام» این کارشناس هواشناسی افزود:  بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد با تداوم وزش ملایم جریانات غالبا جنوبی طی امروز و فردا، پدیده غالب در این مدت همانند روزهای گذشته در سطح استان غبار محلی، شرجی و در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.
وی همچنین اضافه کرد:  پیش بینی می شود اواسط هفته به ویژه در روز سه شنبه ناپایداری های جوی به طور موقت افزایش یابد که در پی آن رشد ابر در ارتفاعات شرقی استان و احتمال رعد و برق و رگبار پراکنده باران در این مناطق دور از انتظار نمی باشد.
وی به پیش بینی 24 ساعته وضعیت جوی و دریایی استان اشاره کرد و بیان داشت: آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی ساعات افزایش ابر و در ابتدای صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی است.
کارشناس هواشناسی استان بوشهر  همچنین ج هت وزش باد را غالبا جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت 8 تا 30 کیلومتر در ساعت و طی ساعاتی از بعد از ظهر تا 36 کیلومتر در ساعت اعلام کرد .
وی  با بیان این که ارتفاع موج دریا 30 تا 60 گاهی 90 سانتیمتراست،گفت: در بندر بوشهر فردا زمان، مد اول دریا 00:16 دقیقه بامداد، جزر اول دریا ساعت 07:05 ، مد دوم ساعت 12:38 ، جزر دوم ساعت 17:57 خواهد بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103593

نظـــرات شمـــا