کد خبر : 103592       تاریخ : 1397/06/24 12:03:33
ضرورت همکاری دستگاه های اجرایی و اداری با آموزش و پرورش
بخشدار شنبه و طسوج :

ضرورت همکاری دستگاه های اجرایی و اداری با آموزش و پرورش

پیغام: بخشدار شنبه و طسوج گفت: با توجه به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی همکاری همه دستگاه های اجرایی، شوراها و دهیاران با آموزش و پرورش ضروری است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، رضا مقاتلی روز شنبه در نشست شورای اداری این بخش افزود: توجه جدی استانداری بوشهر و فرمانداری شهرستان دشتی در حوزه آموزش و پرورش امتیاز و فرصت ویژه برای افزایش کیفیت نظام آموزشی است.
بخشدار شنبه و طسوج گفت: دولت با همه توان در پی حل مشکلات مردم است و براساس سخنان رهبر معظم انقلاب که دولت را در وسط میدان تفسیر کردند خواستار جدیت مسئولان، شوراهای اسلامی و دهیاران بخش در احصا و تلاش برای برطرف کردن مشکلات مردم شد.
وی اطلاع رسانی بهنگام از خدمات صورت گرفته دولت را الزامی دانست.
مقاتلی گفت: افزایش فضای اعتماد در جامعه منوط به حفظ صداقت با مردم و شفافیت بویژه در عملکردهاست و همه افراد جامعه شامل کارگزار و شهروند در مقابل ایجاد چنین فضایی مسئول هستیم.
وی اضافه کرد: مشکلات اقتصادی با درایت و به مرور برطرف می شود اما چالشهایی مانند آب و مسائل زیست محیطی را باید جدی گرفت و برای حل ریشه ای آنها برنامه ریزی کرد تا در آینده منجر به ایجاد بحران های بزرگ نشود.
مقاتلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اعتبارات مصوب سال جاری از محل اعتبارات تملک داریی 114 میلیارد و 300 میلیون ریال است گفت: در نظر گرفتن هرگونه اقدام بر اساس زمینه سازی برای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد زمینه اشتغال در بخش شنبه و طسوج ضروری است.
وی تلاش برای حل مشکل ارتباطات تلفن همراه در دهستان طسوج، بهبود راه ها و برنامه های ویژه در حوزه کشاورزی را از جمله اولویت های بخش شنبه و طسوج عنوان کرد.
مقاتلی با اشاره به هفته دفاع مقدس خواستار همکاری همگانی برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم این هفته شد و دفاع مقدس را رساترین واژه در قاموس ایستادگی این ملت عنوان نمود. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103592

نظـــرات شمـــا