کد خبر : 103456       تاریخ : 1397/06/19 09:25
انهدام ۲۶ باند سرقت در بوشهر
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر:

انهدام ۲۶ باند سرقت در بوشهر

پیغام:رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از انهدام ۲۶ باند سرقت در بوشهر خبر داد و اضافه کرد: در این ارتباط ۱۰۲ سارق دستگیر شد.

به گزارش«پیغام»به نقل از پلیس بوشهر؛سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در راستای مقابله با سرقت‌ها تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است و طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی را در دست اجرا داریم.

وی اضافه کرد: یکی از اولویت های مهم پلیس آگاهی در سال جاری پیگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله جرایم سرقت بوده است که شاهد ککشفیات متعددی در سطح استان بوده‌ایم.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر بیان کرد: در همین راستا با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، کلانتری و پاسگاه ها و با بهره گیری از ظرفیت مشارکت شهروندان ۲۶ باند سرقت شناسایی و ۱۰۲ نفر سارق دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه ۴۰۸ فقره انواع جرایم سرقت و تعداد زیادی اموال مسروقه در این مدت کشف شده است، اظهار داشت: از نتایج مثبت این اقدامات، کاهش ۱۰ درصدی وقوع سرقت موتورسیکلت بوده است.

سهرابی از کاهش ۱۰۰ درصدی سرقت بانک در این مدت خبر داد و افزود: کاهش هشت درصدی سرقت داخل خودرو، کاهش ۹ درصدی جیب بری و افزایش ۲۶ درصدی کشفیات جرایم سرقت در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل بوده است.

وی بیان داشت: این اقدامات و تلاش ها با هدف افزایش خدمت به شهروندان تا پایان سال برنامه ریزی شده است و به صورت جدی انجام خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103456

نظـــرات شمـــا