کد خبر : 101875       تاریخ : 1397/05/21 10:54:44
 انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست
نماینده بوشهر در شورای عالی استان‌‌ها مطرح کرد:

انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست

پیغام: نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها گفت: انفعال نمایندگان استان بوشهر در مقابل انحصارطلبی برای جذب نیرو در پارس جنوبی قابل توجیه نیست.

به ‌گزارش«پیغام» به نقل از ایلنا، سیدعلی اکبر فاطمی در این باره گفت: مصوبه جذب 50 درصد از نیروی کار در تاسیسات پارس جنوبی مربوط به تمام استان است و اجازه انحصارطلبی را به هیچ منطقه‌ای نخواهیم داد.
وی با ابراز نگرانی از برخی اقدامات مسئولان شهرستان‌های جنوبی به خصوص در عسلویه در تغییر ماهیت نیروی بومی و عدم اجازه به کارگیری نیروهای دیگر نقاط استان اظهار داشت:‌ این روزها با فشار و اصرار برخی نیروی بومی فقط به کسانی اطلاق می‌شود که ساکن چهار شهرستان کنگان، دیر، عسلویه و جم باشند و جوانان دیگر شهرستان‌های استان بومی محسوب نخواهند شد اما ما این موضوع را برنمی‌تابیم.
فاطمی از انفعال نمایندگان سایر مناطق استان بوشهر گلایه کرد و گفت: منافع مردم همیشه ارجح بر خواست شخصی و گروهی بوده اما با این رفتار نمایندگان گاهی شک می‌کنیم که آنان قسم خورده باشند که منافع مردم را پیگیری کنند.
وی با گلایه از عملکرد برخی‌مدیران بومی در پارس‌جنوبی اظهار داشت: در حالی که جذب نیرو در پارس‌جنوبی برای فارغ التحصیلان نخبه استان نیز سخت شده بعضا می‌شنویم برخی مدیران بستگان خود را در شرکت‌های تحت پیمان مشغول به کار کرده اند و نسبت به بکارگیری سایر نیروهای استان بی‌تفاوت هستند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101875

نظـــرات شمـــا