کد خبر : 101867       تاریخ : 1397/05/21 10:00:30
بیکاری جوانان و آلودگی هوا دو مطالبه مردم عسلویه

بیکاری جوانان و آلودگی هوا دو مطالبه مردم عسلویه

پیغام: امام جمعه عسلویه گفت: بیکاری جوانان و آلودگی هوا 2 مطالبه قطعی و بزرگ مردم این شهرستان است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در نشست با خبرنگاران چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر درعسلویه افزود: برطرف کردن آلودگی از عسلویه بزرگترین خدمت مسئولان به مردم است که باید آن را جدی گرفته و سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی اضافه کرد: دغدغه جدی دیگر مردم این منطقه بیکاری جوانان بویژه شهرستان عسلویه است طوریکه 50 درصد مراجعه حضوری مردم به دفتر امام جمعه مربوط به اشتغال است.
هاشمی نزاد گفت: در عزل و نصب ها در شهرستان دخالتی نمی کنم و آن را هم صحیح نمی دانم اما توصیه و تذکر به مسئولان را بر حسب وظیفه انجام می دهم و هیچ چیز را با منافع مردم عوض نمی کنم.
امام جمعه عسلویه، امنیت و وحدت در منطقه عسلویه را مهم خواند و بیان کرد: وحدت و امنیت در منطقه عسلویه 2 مقوله مهم که اثرات آن برای کل کشور است و تجمع خیابانی به نفع منطقه و کشور نیست و راه کار پیگیری مطالبات از مجاری قانون است.
وی اضافه کرد: هر کس به وحدت مسلمانان خدشه ای وارد کند در مسیر تامین خواسته دشمن است زیرا برای وحدت مردم در منطقه عسلویه خدمات و اقدامات خوبی انجام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: خدمات خبرنگاران به نظام اسلامی کم نظیر و هدف از این جلسه هم احترام به خبرنگار است.
وی گفت: در عرصه خبر هر چه تلاش می شود در پیشرفت نظام سهم بیشتری خبرنگار دارد که باید مواظب قلم و بیان خود باشد.
امام جمعه عسلویه افزود: نگاه ما به خبرنگار مثبت است و این از روی اعتقاد قلبی می گویم و نمی پسندم که کسی برای خبرنگار کلمه نامناسبی به کار ببرد و انتظار داریم که خبرنگاران در انعکاس مطالب خود صحت و دقت داشته باشند.
در این مراسم با لوح سپاس و هدایایی از خبرنگاران قدردانی شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101867

نظـــرات شمـــا