کد خبر : 101866       تاریخ : 1397/05/21 09:57:48
از کسب یک امتیاز برابر تیم شاهین بوشهر رضایت دارم
سرمربی تیم فوتبال گل‌ گهر سیرجان :

از کسب یک امتیاز برابر تیم شاهین بوشهر رضایت دارم

پیغام: سرمربی تیم فوتبال گل‌ گهر سیرجان گفت: شرایط داوری در لیگ دسته اول مطلوب نیست که باید از هم‌ اکنون برای بهبود شرایط داوری در این رقابت‌ها چاره اندیشی شود.

به گزارش «پیغام»؛ به نقل از تسنیم؛ وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر سیرجان شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش با شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: نخستین بازی فصل و نرسیدن تیم به شرایط ایده آل از یک سو و اشتباه های تیم داوری از سوی دیگر باعث شد تا ۲ تیم نتوانند به نتیجه دلخواه برسند.

وی بیان کرد: تیم داوری در حالی در یکی از صحنه ها از دادن کارت زرد دوم به بازیکنان شاهین خودداری کرد در صورت تحقق این امر و اخراج بازیکن حریف روند بازی عوض می شد.

بگوویچ ادامه داد: شرایط نامساعد جوی نیز روی روند بازی گل گهر تاثیر گذاشت و آنها نتوانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند.

وی افزود: در مجموع از کسب یک امتیاز برابر تیم خوب شاهین رضایت دارم و امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم نتیجه مناسب تری کسب کنیم.

بگوویچ گفت: تیم گل گهر و شهر سیرجان از تمام ظرفیت ها برای لیگ برتری شدن برخوردار است و در این راستا تمام تلاش خود را برای صعود به کار می گیریم.

وی عنوان کرد: در ۲ سال پیش نیز این تیم تنها یک امتیاز تا رسیدن به لیگ برتر کم آورد و انتظار داریم این ناکامی در سال جاری جبران و به لیگ برتر راه پیدا کنیم.

سرمربی تیم گل گهر در ارتباط با تیم شاهین نیز گفت: این تیم با جذب چند بازیکن شایسته از جمله امیر حسین موسی زاده و محمد محبی تیم قدرتمندی تشکیل داده و می تواند در این فصل حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101866

نظـــرات شمـــا