کد خبر : 101861       تاریخ : 1397/05/20 17:21
 کشف ۸۰۰ طاقه پارچه و ۱۲۰بسته پوشاک جاساز شده در تانکر سوخت
فرمانده انتظامی بوشهر خبر داد؛

کشف ۸۰۰ طاقه پارچه و ۱۲۰بسته پوشاک جاساز شده در تانکر سوخت

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی، محموله پارچه و پوشاک قاچاق در تانکرهای حامل سوخت کشف شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از پلیس بوشهر، سردار خلیل واعظی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از کسب اخباری مبنی بر بارگیری کالای قاچاق به وسیله ۲ دستگاه تانکر حامل سوخت از شهر گناوه و حمل آن به خارج از شهرستان، اقدامات فنی و اطلاعاتی خود را در این رابطه آغاز کردند.

وی گفت: ماموران با تلاش شبانه روزی و با تحت نظر قرار دادن محورهای موصلاتی، در نهایت خودرو های مورد نظر را در خروجی شهرستان دشتستان شناسایی و متوقف کردند.

سردار واعظی عنوان کرد: در بازرسی یکی از تانکرهای توقیفی ۸۰۰ طاقه پارچه و ۱۲۰بسته پوشاک که به صورت حرفه ای در جلوی مخزن سوخت خودرو جاساز و بارگیری شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در بررسی از محل جاساز تانکر دوم ۳۷۳ کارتن وسایل آشپزخانه و ۱۸۸ کارتن پوشاک خارجی قاچاق کشف شده است گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده از هر ۲ دستگاه خودرو را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در همین ارتباط ۲ نفر متهم دستگیر که پس از تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101861

نظـــرات شمـــا