کد خبر : 101815       تاریخ : 1397/05/18 12:54:37
وقتی سردبیر صلاح شاهین را به هفته نامه ترجیح می دهد
ویژه بیست ویکمین سال انتشار پیغام؛

وقتی سردبیر صلاح شاهین را به هفته نامه ترجیح می دهد

بعد از مدت ها فاصله، سردبیر تماسی باهات می گیرد و برای بیست و یکمین سال تاسیس هفته نامه از تو می خواهد به عنوان یه همکار قدیمی مطلبی بنویسی . این همان چیزی است که حضور در کنارشان را برایت متفاوت می کند.

غلامرضا احمدی ( دبیر سابق صفحه ورزش )

بعد از مدت ها فاصله، سردبیر تماسی باهات می گیرد و برای بیست و یکمین سال تاسیس هفته نامه از تو می خواهد به عنوان یه همکار قدیمی مطلبی بنویسی .  این همان چیزی است که حضور در کنارشان را برایت متفاوت می کند؛ این همان انگیزه ای است که دیگر دستمزد و پول در آن جایگاهی ندارد ، فقط دلت می خواهد در کنار این آدم ها باشی و برای بودن، اصرار هم می کنی.
تمام لحظاتی که به عنوان دبیر صفحه ورزش در هفته نامه پیغام؛ نوشتم و عکس گرفتم و مصاحبه  کردم و تیتر زدم، خاطره که نه ، تجربه ای است که حالا حالا به کارم می آید .
روزهای پایان سال و تهیه ویژه نامه نوروز ، بحث و گفتگو برای انتخاب و گزینش مطالب، طریقه رفع اشکال مطالب بدون اینکه خودت متوجه بشوی - یاد بگیری و باز هم بدون اینکه متوجه بشوی - ، جشن های کوچک با آدم های بزرگ ، تبریک و شاد باش گفتن به دنیا آمدن دخترم مهربانو و کادوهای ارزشمند از سوی همکاران، صدای مصاحبه از واکمن خاکستری رنگ و همه و همه  روزهای ارزشمند و بانشاطی بود که در کمتر جایی تجربه کردم و این از درایت و مدیریت ممتاز و برنامه ریزی شده جناب دکتر معتمد بود و البته چیدن انسان ها در کنار یکدیگر . انسان هایی که از تک تک شان آموختم .
یک خاطره کوچولو از سال های طولانی من از حضور در هفته نامه بر می گردد به روزی که مصاحبه ای  از یک پیشکسوت تیم فوتبال شاهین آماده کرده بودم برای چاپ . 
مصاحبه با انتقاد شدیدی از تیم شاهین همراه بود و تیم شاهین نیز در شرایط حساسی به سر می برد . دکتر معتمد به دلیل علاقه اش به فوتبال و البته وظیفه اش، مصاحبه را مطالعه کرد و به من گفت در شرایط حساس تیم شاهین فکر می کنم اگر مصاحبه چاپ نشود، بهتر است .
آن مصاحبه می توانست خیلی جولان بدهد و سر و صدا بلند کند و این می توانست برای هفته نامه مفید هم باشد، اما دکتر شرایط تیم شاهین را به هفته نامه ترجیع داد با تماس با بازیکن پیشکسوت و عذرخواهی ، مصاحبه را چاپ نکردیم .
بیست و یکمین سال تاسیس هفته نامه وزین پیغام را هم به خودم و هم به همه همکاران خوبم تبریک می گویم. به امید تندرستی و سلامتی همه دوستان و آرزوی گام های محکم و راستین قلم ها به سمت خوبی .
و در پایان : دلُم لک زده سی دو تا مصاحبه داغ!

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101815

نظـــرات شمـــا