کد خبر : 101805       تاریخ : 1397/05/17 16:16
مشکل خاموشی برق جز با پیگیری مدیریت ارشد حل نشده است
استاندار بوشهردر آیین گرامیداشت روز خبرنگار بیان کرد:

مشکل خاموشی برق جز با پیگیری مدیریت ارشد حل نشده است

پیغام: استاندار بوشهر گفت: مشکل خاموشی برق در استان که به صورت همزمان با سراسر کشو آغاز شده بود جز با پیگیری مدیریت ارشد استان حل نشده است.

به گزارش«پیغام»،عبدالکریم گراوند در آئین گرامیداشت روز خبرنگار با تبریک 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار اظهار داشت: در همین هفته جاری شرکت توزیع برق استان مجدد جدول نوبت بندی خاموشی برق از سرگرفت که با پیگیری وهمکاری وزرات نیرواین موضوع برطرف شد.
استاندار بوشهر بیان داشت: در همین راستا، مدیریت ارشد استان با 20بارمراجعه به وزارت نیرواین موضوع را پیگیری کرد و با وزیر ومعاونان وی مذاکره شد و اکنون که مشکل خاموشی در استان برطرف گردید.
وی همچنین در ادامه ادغان داشت:امسال به خاطر کمبود بارش ها در استان با مشکل کم آبی روبه رو بودیم که خارج از اراده ما بود اما همه امکانات را بسیج کردیم که حل این موضوع قطعاٌ با پیگیری های مدیریت ارشد استان بوده است.
استانداربوشهرافزود: نباید از سکوت ما مسائلی را مطرح کنند و برخی بگویند که این مدیریت نسبت به حل مشکلات استان بی تفاوت بوده است.
وی در ادامه اظهار داشت: از همه  بزرگان ،مسئولان ، معاونان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی که برای رفع این موضوع  با ما همکاری کردند سپاسگزاری می کنم.
وی در ادامه بیان داشت: از مدیران ومعانان درخواست دارم در برقراری تعامل با رسانه ها و خبرنگاران کوتاهی نکنند و پاسخگوی پرسش های آنها باشند.
گراوند یادآور شد:مشکلاتی که در استان به ما ارجاع داده می شود محال است که به مدیران مربوطه ارجاع ندهیم نمونه بارز آن در رزوهای اخیر، درباره مشکل کارگری که در شهرداری مدعی شده بود چند ماه است مطالباتش پرداخت نشده است که با پیگیرهای که انجام دادیم اکنون این مشکل رفع شد و حتی آن کارگر فیش حقوقی اش را برای من فرستاد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:بزرگترین رسالت پیامبر (ص) تکریم مکارم اخلاقی است تحقق این مهم درجامعه نیازمند مشارکت جمعی است .
استاندار بوشهر با بیان اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی در جامعه است، گفت: اگر جامعه ای می خواهد توسعه پیدا کند نیازمند رسانه و خبرنگارانی است که آزادانه مشکلات جامعه را بیان می کنند حتی اگر نقدهاتند باشد چرا که شاید نقدها از سردلسوزی و برای اصلاح جامعه و حل مشکلات باشد.
وی با بیان این که خبرنگاری جز مشاغل سخت است، گفت: 
ما باید قدردان زحمات همه کسانی که درعرصه رسانه قلمفرسایی می کنند، باشیم .

گراوند گفت: یک خبرنگار وظیفه دارد واقعیت ها جامعه را بدون کم وکاستی بیان کنند ومراقب باشند از وظیفه ای که برعهده دارند، فاصله نگیرند.
وی اظهار داشت: خبرنگاران بدانند در آستان چهلمین سال پیروز انقلاب هستیم هرچند نواقص و کم وکاستی در زمینه های اشتغال و اقتصاد وجود دارد اما باید مراقب باشیم ریشه امید مردم را نزنیم و دشمنان درپی آن هستند که به ثمر انقلاب ضربه بزنند.

وی یادآورشد: دشمن وقتی با شعار "نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی" روبه رو شد درصدد خنثی کردن این شعار برآمد در همین راستا مشکلات متعددی برای کشور خلق کردند اما ملت ایران با اقتدار به راه خود ادامه داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101805

نظـــرات شمـــا