کد خبر : 101730       تاریخ : 1397/05/11 11:56:19
در عزل و نصب مدیران دخالت نمی کنم
امام جمعه دیر :

در عزل و نصب مدیران دخالت نمی کنم

پیغام: امام جمعه دیر گفت: اعتراض حق مردم است اما تجمع های خیابانی بازی در زمین دشمن است و مردم باید در این زمینه هوشیار باشند .

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان دیر به مناسبت پنجم مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه افزود:دشمن قصد دارد با فشارهای روانی و اقتصادی مردم را در مقابل نظام اسلامی قرار دهد و از این راه به برنامه های پلید خود برسد.
وی بااشاره به پیشنهاد بدون قید شرط ترامپ برای مذاکره با ایران اظهارداشت: سردمداران امریکایی اعتماد نیستند و مذاکره با ترامپ برای ایران هیچ دستاوردی ندارد.
امام جمعه دیر یادآورشد:برجام یک تعهد بین المللی بود و شورای امنیت آن را امضا کرد اما ترامپ مثل آب خوردن آن را زیر پا گذاشت.
حسینی با اشاره به عزل و نصب مدیران گفت: در عزل و نصب مدیران دخالت نمی کنم تا بتوانم از مدیر لایق دفاع و از مدیر نالایق انتقاد داشته باشم و در نصب ها فقط ملاک ها و شایستگی های یک مدیر را بیان می کنم.
وی نماز جمعه را مظهرمشارکت مردم در صحنه سیاسی و اجتماعی دانست و افزود: نماز جمعه آمیخته دین و سیاست است و نهاد نماز جمعه سعی بر حضور باشکوه مردم در نماز دارد.
امام جمعه دیر افزود: تریبون نماز جمعه شهر دیر در جهت تقویت بنیه اعتقادی و دینی مردم ، خنثی کردن نقشه شوم دشمنان، بیان دستاوردهای نظام اسلامی، موضع رهبری معظم انقلاب، بیان خدمات مسوولان و مشکلات مردم نقش آفرین بوده است.
وی گفت: پی گیری زمین دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور، اسکله صیادی، موضوع ته لنجی، پیگیری تکمیل بیمارستان ، مشکلات کشاورزی ، صید غیر مجاز ترال و راه اندازی مدرسه علمیه پسران بخشی از موضوعاتی بوده که در این مدت آنان را پیگیری کرده ام.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101730

نظـــرات شمـــا