کد خبر : 101726       تاریخ : 1397/05/11 10:08:55
نماینده تهران: هواداران دستگیرشده باشگاه استقلال آزاد می شوند

نماینده تهران: هواداران دستگیرشده باشگاه استقلال آزاد می شوند

برخی هواداران باشگاه استقلال بخاطر اعتراض به وضعیت باشگاه بازداشت شدند؛ اینکه هر اعتراضی را بعنوان مسئله امنیتی قلمداد کرد، شایسته نیست بلکه تنها اعتراض هواداران به وضعیت این تیم صورت گرفته است.

پیغام: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه شایسته نیست هر اعتراضی را مسئله امنیتی قلمداد کرد، از تلاش برای آزادی هواداران دستگیرشده باشگاه استقلال در تماس با مسئولان وزارت کشور و وزارت اطلاعات خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛ پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با خانه ملت در خصوص اتفاقات پیش آمده در باشگاه استقلال و بازداشت برخی از هواداران این تیم گفت: هواردان باشگاه استقلال از بنده به‌عنوان نماینده مردم درخواست داشتند که به این مسئله ورود کنم زیرا با توجه به درپیش بودن بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا، سوءمدیریت‌ها باعث آسیب رسیدن به این باشگاه شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظارات طرفداران باشگاه استقلال بطور خاص و انتظارت مردم کشورمان بطور عام موفقیت باشگاه استقلال در جام باشگاه‌های آسیا می‌باشد.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: برخی هواداران باشگاه استقلال بخاطر اعتراض به وضعیت باشگاه بازداشت شدند؛ اینکه هر اعتراضی را بعنوان مسئله امنیتی قلمداد کرد، شایسته نیست بلکه تنها اعتراض هواداران به وضعیت این تیم صورت گرفته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: باید برای آزادی افراد بازداشت شده اقداماتی صورت بپذیرد و بنده نیز تلاش خواهم کرد طی تماس با مسئولان وزارت کشور و وزارت اطلاعات شرایط آزادی آنها فراهم شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101726

نظـــرات شمـــا