کد خبر : 101708       تاریخ : 1397/05/10 12:56:08
مشکلات ورزشگاه جم برطرف شد
رئیس هیات فوتبال جم:

مشکلات ورزشگاه جم برطرف شد

پیغام: رئیس هیات فوتبال جم گفت: نواقص ورزشگاه تختی جم برطرف شده و در حال حاضر مشکلی برای انجام بازی های لیگ برتر نداریم.

به گزارش «پیغام»؛ محمد اسدی امروز در گفتگویی با اشاره به اولین دیدار خانگی تیم فوتبال پارس جنوبی در جم اظهار داشت: همه عوامل اجرایی ما برای اولین میزبانی در لیگ هجدهم آماده هستند و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی از رفع برخی نواقصات ورزشگاه 20 هزار نفری تختی شهر جم خبر داد و افزود: قبل از شروع فصل نواقصات کوچکی در ورزشگاه وجود داشت که با همکاری شرکت پالایش گاز فجر جم این نواقصات رفع شده و ورزشگاه تختی هیچ مشکلی برای انجام بازی های لیگ برتر ندارد.

رئیس هیات فوتبال جم با تاکید بر اینکه با یک همدلی دسته جمعی برای دومین سال پیاپی آماده میزبانی در لیگ برتر فوتبال ایران هستیم خاطرنشان کرد: امسال با بهبود شرایط سخت افزاری و برطرف شدن مشکلات شهرستان جم و استان بوشهر میزبان شایسته ای برای تیمهای لیگ برتری خواهیم بود.

اسدی افزود: سال گذشته جم اولین سال میزبانی از تیم های لیگ برتری را تجربه می کرد که می پذیریم مشکلات و نواقصاتی وجود داشت اما میزبانی شایسته بودیم و با استفاده از تجربه ی فصل گذشته، در این فصل میزبانی شایسته تر خواهیم بود.
وی بیان کرد: هواداران و مردم شهرستان جم بسیار با فرهنگ و بی نظیر هستند و در طول 90 دقیقه ی مسابقات فقط به تشویق تیم خود می پردازند و در فصل گذشته هیچ گونه فحاشی ای در ورزشگاه جم شنیده نشد و این مردم بهترین بودند.

رییس هیات فوتبال جم خاطرنشان کرد:کلیه عوامل اجرایی هیات فوتبال شهر جم آمادگی کامل دارند تا روز پنج شنبه برای دیدار پارس جنوبی جم و نفت مسجد سلیمان کار اصلی خود را آغاز کنند.

وی تاکید کرد: پارس جنوبی جم به عنوان نماد استان بوشهر و دلخوشی مردم شهرستان جم می تواند باعث شادابی اهالی منطقه جنوب کشور شود و در این شرایط وظیفه ماست نهایت همکاری را با باشگاه لیگ برتری استان بوشهر داشته باشیم .

اسدی با تقدیر از مسئوولان اظهار داشت: قبل از شروع فصل برخی مشکلات مالی گریبانگیر تیم بود که با ورود و پیگیری مسئوولان به خصوص استاندار بوشهر و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برخی از مشکلات رفع شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101708

نظـــرات شمـــا