کد خبر : 101705       تاریخ : 1397/05/10 12:44:08
موفقیت فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه در تعهدات
رئیس مرکز شماره 12 فنی و حرفه ای خواهران گناوه:

موفقیت فنی و حرفه‌ای خواهران گناوه در تعهدات

پیغام: رئیس مرکز شماره 12 فنی و حرفه ای خواهران گناوه گفت: این مرکز در زمینه سقف تعهدات شاخص های عملکردی محول شده فراتر عمل کرد و توانست از ابتدای سال جاری تاکنون بالای 150 درصد رشد داشته باشد.

به گزارش «پیغام»؛ حمیده سراجی در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: عمده فعالیت و خدمات فنی وحرفه ای معطوف به آموزش باهدف فراگیری و ارتقای مهارت آموزی کارآموزان و فراهم شدن اشتغال آنان است که این مرکز نسبت به دیگر مراکز شهرستان های استان موفق تر عمل کرده است.

وی گفت: آموزش های ارایه شده با محوریت روستاها ، مرکز ثابت و سیار شهری، آسیب های اجتماعی و جوار دانشگاه است.

سراجی اظهارداشت: این مرکز در سال گذشته توانست نسبت به تعهدات خود نیز بیش از سقف تعیین شده عمل کند و رشد 120 درصدی داشت.

سراجی افزود: ایجاد تنوع در دوره ها از جمله در زمینه فناوری اطلاعات و گردشگری ، گسترش زیرمجموعه ها، تفاهم نامه دوره های آموزشی با بسیج ، کمیته امداد، بهزیستی و پارس جنوبی ، افتتاح 2 آموزشگاه جدید خصوصی ،فعال کردن روستاهای غیرفعال از جمله در چهارروستایی ،برپایی کلاس های آموزشی در روستاهای مال قاید و مال خلیفه و سربست از جمله فعالیت های این مرکز در یک سال اخیر است.

رئیس مرکز شماره 12 فنی و حرفه ای خواهران گناوه با گرامیداشت هفته ملی مهارت گفت: در طول این هفته برنامه های مختلفی توسط این مرکز در سطح شهرستان اجرایی شد.

وی برگزاری سمینار آشنایی با مهارت های زندگی، نشست هم اندیشی با آموزشگاههای آزاد، افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه ای مراقبت و زیبایی حجاب، جشنواره دستاوردهای فنی و حرفه ای و شیرینی پزی و دسر، مسابقه دارت بین بانوان کارمند، دوره های امداد، نجات و کمک های اولیه در روستای چهارروستایی و کلاس های گذر مهارت ، بازدید از مرکز کارآفرینی طراحی و دوخت در روستای چهارروستایی و گشت دریایی از عمده برنامه های صورت گرفته در طول این هفته است.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101705

نظـــرات شمـــا