کد خبر : 101166       تاریخ : 1397/04/17 09:13
گراوند: مدیران استان بوشهر دنبال جذب حداکثری اعتبارات ملی باشند

گراوند: مدیران استان بوشهر دنبال جذب حداکثری اعتبارات ملی باشند

پیغام: استاندار بوشهر خواستار افزایش جذب حداکثری اعتبارات ملی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با تاکید بر لزوم ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات به مردم استان اظهار داشت: مدیران باید به گونه‌ای عمل کنند که خروجی کار آنها رضایت‌مندی مردم باشد.

وی افزود: سرکشی به حوزه‌های مختلف زیرمجموعه مدیران و شناخت مشکلات و دغدغه‌های مردم امری مهم است که باید مورد توجه مسئولان باشد و همه موظف هستیم در خدمت‌رسانی به مردم نهایت تلاش خود را به کار گیریم.
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم کاهش زمان اجرای برخی پروژه‌های عمرانی خاطر نشان کرد: مدت زمان اجرای برخی پروژه‌ها به اندازه‌ای طولانی می‌شود که مردم خیلی در انتظار می‌مانند و از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم به منظور جلب رضایت مردمی نسبت به کوتاه‌تر شدن زمان اجرای پروژه‌ها همت کنند و البته باید ضمن تسریع در تکمیل پروژه‌ها نسبت به افزایش سطح کیفی پروژه‌ها نیز اقدام شود.
گراوند در همچنین خواستار جذب اعتبارات ملی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی شد و گفت: مدیران باید نهایت تلاش خود را برای جذب اعتبارات از وزارتخانه متبوع به کار گیرند و با کار کارشناسی و ارائه طرح‌های دقیق و هوشمند نسبت به افزایش جذب اعتبارات ملی اقدام کنند.
وی بر لزوم تخصیص اعتبارات پژوهشی و تحقیقاتی تاکید کرد و ابراز داشت: تخصیص یک درصد اعتبارات پژوهشی و تحقیقاتی امری مهم است و البته این اعتبارات باید در مسیری هزینه شوند که مطالعات راهگشا و کارگشا و کاربردی داشته باشند.
استاندار بوشهر خواستار حمایت از پیمانکاران بومی شد و افزود: تقویت و حمایت از پیمانکاران بومی موجبات ایجاد اشتغال بیشتر در استان برای جوانان جویای کار می‌شود و مدیران باید با جدیت این مساله را مد نظر قرار دهند.
گراوند همچنین خواستار استفاده از ظرفیت دهیاری‌ها، شوراها و بخش خصوصی در استان شد.


 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101166

نظـــرات شمـــا