کد خبر : 101159       تاریخ : 1397/04/16 13:08:21
برخورد با کارگاه‌های شیرینی‌پزی غیرمجاز در دشتستان
رئیس صنعت، معدن و تجارت دشتستان خبر داد؛

برخورد با کارگاه‌های شیرینی‌پزی غیرمجاز در دشتستان

پیغام:رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان از برخورد با کارگاه‌های شیرینی پزی غیر مجاز در دشتستان خبر داد.

به گزارش«پیغام»به نقل ازمهر، شهسوار قایدی صبح شنبه در دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان دشتستان اظهار داشت: همواره بازرسان این اداره در سطح شهرستان واحدهای صنفی را نظارت و کنترل می‌کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت دشتستان اظهارداشت: یکی از مهمترین دلیل برخورد با کارگاه های شیرینی پزی غیر مجاز، عرضه کالاهای بی کیفیت در سطح بازار است.

وی از مجوز دار بودن ۶۶ کارگاه شیرینی پزی در دشتستان خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد کارگاه به دلیل شرایط موجود فقط ۴۲ کارگاه در حال فعالیت با مجوز در دشتستان هستند.

قایدی در خصوص کارگاه‌های غیر مجاز گفت: شرایط محیطی اغلب شیرینی‌پزی‌های غیرمجاز، نامطلوب و مواد اولیه‌ای که در این کارگاه‌های غیرمجاز استفاده می‌شود غالبا فاقد کیفیت است.

وی با بیان اینکه تمامی کارگاه‌های شیرینی پزی موظفند در ساعات فعالیت کاری همکاری لازم را با بازرسان این اداره و شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای نظارت بر کالاهای تولیدی داشته باشند ابراز داشت: شهروندان از خرید کالاهای بی نام و نشان و یا فاقد پروانه بهداشتی نیز خودداری کنند.

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت دشتستان از آمادگی این اداره برای اقدام سریع و قاطع در برخورد با واحدهای متخلف خبر داد و گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد تخلف، مراتب را به شماره ۱۲۴ واحد ستاد خبری این اداره اعلام تا بازرسان در اسرع وقت موضوع را بررسی کنند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101159

نظـــرات شمـــا